LEMONA

Kas yra MPPT saulės inverteris ir kam jis naudojamas?

GREEN CELL inverteris su saulės modulių prijungimu yra daugiafunkcinis gaminys, kuriame sujungiami trys skirtingi prietaisai:

  • MPPT įkrovimo valdiklis,
  • inverteris ir
  • akumuliatorių kroviklis.

MPPT valdiklis maksimaliai padidina saulės modulių galią; inverteris paverčia saulės energiją į 230 V kintamąją srovę, tinkamą namų įrenginių maitinimui; o įkroviklis suteikia galimybę energiją kaupti vėlesniam panaudojimui.

Pagrindinė saulės inverterio paskirtis – užtikrinti nepertraukiamą energijos tiekimą net ir sutrikus elektros energijos tiekimui arba nesant prieigos prie centrinio elektros tinklo.


Pagrindiniai MPPT inverterio bruožai


Kas yra MPPT įkrovos valdiklis?

MPPT (Maximum Power Point Tracking) įkrovos valdiklis leidžia maksimaliai padidinti iš saulės kolektorių gaunamą galią. Pagrindinė jo užduotis – iš saulės gaunamą energiją paversti tinkamų parametrų elektros energija, reikalinga akumuliatoriams įkrauti ir prietaisams valdyti. 

Dėl aukščiausios kokybės elektronikos šis keitiklis gali veikti net su pačiomis plačiausiomis fotovoltinėmis sistemomis be elektros tinklo, užtikrindamas visišką saugumą ir maksimalų efektyvumą.


Valdymas

Šis GREEN CELL saulės inverteris turi daugiafunkcinį LCD ekraną, kuriame pateikiama informacija apie svarbiausius inverterio parametrus. Jo pagalba taip pat galima keisti nustatymus pritaikant juos tiek prie energetikos sistemos, tiek prie individualių naudotojo poreikių.

Intuityvi ir paprasta naudoti programinė įranga suteikia pilną inverterio valdymą, bei galimybę pamatyti svarbiausių įkrovimo parametrų suvestinę realiu laiku.  


Kaip tai veikia?

Prie inverterio prijungti saulės moduliai perduoda sukauptą energiją į įrenginį. Šis ją paverčia daugelio namų ūkio prietaisų maitinimui tinkama kintamąja 230V srove bei gali perduoti ją tolimesniam kaupimui ar, prireikus, paimti iš akumuliatorių taip užtikrinant nenutrūkstamą maitinimą. 


Kaip užtikrinti visišką kontrolę?

Visos GREEN CELL saulės inverterio funkcijas galima geriausiai panaudoti su gamintojo sukurta speciali programinė įranga. Programa garantuoja paprastą ir intuityvų valdymą, todėl naudojimas nesukelia jokių problemų. Programa suteikia galimybę realiuoju laiku peržiūrėti išmatuotus duomenis bei susipažinti su išplėstinėmis funkcijomis. 

Programinę įrangą galima atsisiųsti čia: https://greencell.global/manuals/SolarPowerMonitor.zip


Ar GREEN CELL saulės inverteris padeda sutaupyti?

Šis prietaisas yra puikus sprendimas, jei norite saugoti aplinką ir papildomai sutaupyti pinigų, naudodami atsinaujinančią energiją kaip prietaisų maitinimo šaltinį. Būdamas saulės energijos įrenginių smegenimis, jis leidžia maksimaliai padidinti iš jų gaunamą energiją ir optimaliai ją valdyti bet kokiomis sąlygomis – tiek nutrūkus elektros energijos tiekimui, tiek neturint prieigos prie tinklo.


Ar šis prietaisas yra saugus naudoti?

Inverteris turi visas saugos priemones reikalingas užtikrinti saugų įrenginio valdymą. Aukštos kokybės elektronika garantuoja saugų ir ilgalaikį įrenginio veikimą. Tai ypač svarbu žmonėms, kurie pasirenka įrengti fotovoltines sistemas sodo nameliuose ir patalpose.


Kokį akumuliatorių naudoti šioje sistemoje?

Akumuliatorių talpą pasirinkite pagal energijos rezervo poreikius. Taip pat rekomenduojama įsivertinti, kokią maksimalią srovę gali generuoti saulės moduliai. Verta pažymėti, kad sistema veiks stabiliau, jei bus sumontuoti didesnės talpos akumuliatoriai. (Pastaba, sistemose nuosekliai ir lygiagrečiai jungdami naudokite tik to paties dydžio akumuliatorius!)

Rekomenduojama, kad maksimali įkrovimo srovė neviršytų 0.2 C, t. y., jei akumuliatorių talpa yra 100 Ah, maksimali įkrovimo srovė neturėtų viršyti 20 A. Turimų saulės modulių galia, atviros grandies įtampa bei trumpo jungimo srovė visuomet yra pažymėta saulės keitiklio specifikacijoje.

Tokiose sistemose automobiliniai starteriniai akumuliatoriai veiks prastai ir susidėvės greitai. Saulės inverteriui LEMONA electronics specialistai pataria naudoti želinius akumuliatorius. Jie pasižymi ilgaamžiškumu ir didesniu darbo ciklų skaičiumi nei paprasti švino-rūgštiniai akumuliatoriai.

Jei nutarėte įsigyti tokią sistemą savo namuose, sodo ar kaimo namelyje ir norėtumėte išgirsti profesionalų patarimus, LEMONA electronics konsultantai mielai atsakys į visus klausimus ir padės suderinti visus sistemos komponentus.

LEMONA electronics parduotuvėse rasite visko, ko prireiks įsirengiant saulės energijos sistemą, kuri ne tik padės sutaupyti, bet ir suteiks autonomiškumo.


Greencell MPPT saulės inverteriai


Saulės moduliai


Saulės modulių jungtys


Kabeliai


Replės MC4 jungtims užspausti


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]