LEMONA

Ačiū, kad dalyvavote KTK karjeros dienose!

Ačiū, kad dalyvavote renginyje KTK karjeros dienose ir lankėtės LEMONA electronics stende! Norėdami atsidėkoti už renginyje skirtą dėmesį dovanojame Jums išskirtinį pasiūlymą – apsipirkdami LEMONA electronics internetinėje parduotuvėje daugiau negu už 35 Eur su nuolaidos kodu KTULM22 gausite net 10 Eur nuolaidą visam pirkinių krepšeliui! Pasiūlymas galioja tik sandėlyje esančioms prekėms, ja gali pasinaudoti visi fiziniai klientai, kuriems netaikoma speciali kainodara. Akcijos nesisumuoja. Nuolaidos kodas galioja nuo 2022.11.09 iki 2022.11.18

attention10€ nuolaida pirkinių krepšeliui virš 35€ su kodu: KTULM22


LEMONA electronics - jau 30 metų

LEMONA electronics – jau 30 metų. Lygiai prieš tris dešimtmečius trys elektronika besidomintys kauniečiai sukirto rankomis ir ėmėsi Lietuvai tiekti kokybiškus, patikimus ir inovatyvius elektronikos komponentus, kurių taip trūko. Prasidėjęs nuo vos kelių paprasčiausių tranzistorių, kurių reikėjo norint suremontuoti sovietmečiu įsigytas magnetolas, LEMONA electronics asortimentas per 30 metų išaugo virš 2 milijonų prekių pavadinimų, apimančių ne tik elektronikos komponentus, apšvietimą ir maitinimo sprendimus, bet ir robotiką, išmanius namus ir saugumą.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]