LEMONA

Dar šiuolaikiškesni išmanių namų sprendimai su MOES

Norintiems ne tik turėti, bet ir džiaugtis šiuolaikiškais sprendimais namuose, pristatome MOES išmanių namų prietaisus. Šis gamintojas išsiskiria savo misija pateikti visiems klientams lengvai suprantamus sprendimus, su kuriais be vargo galima sujungti ir kontroliuoti visus namuose esančius išmanius prietaisus. Prieinami, paprasti ir stilingi MOES jutikliai, išmanūs valdikliai ir kiti šiuolaikiškų namų prietaisai atkeliauja į LEMONA electronics lentynas, tad skubame apie juos papasakoti.

 

 

Mūsų išmanių prekių asortimentą papildė puikios naujienos su kuriomis smarkiai praplečiamos galimybės išmaniuose namuose. Nuo šiol galima automatizuotu būdu valdyti langų žaliuzes ar roletus, matuoti patalpos apšviestumo lygį, o taip pat – drėgmę, temperatūrą arba net viską kartu viename, mažame, bevieliame prietaise! Trokštantiems patogumo tikrai verta atkreipti dėmesį į  „FINGERBOT“ – nuotoliniu būdu valdomą „išmanųjį pirštą“. Šis nedidelis, bet išties daug galintis prietaisas leis bet kurį namuose esantį ir prie tinklo prijungtą mygtuką paspausti nepakylant nuo sofos. O „FINGERBOT prijungus prie Bluetooth–Wi-fi sąsajos, įjungti šviesą, kavos aparatą ar kitą prietaisą, turintį fizinį jungiklį, galima „debesyje“, net esant toli nuo namų.

MOES asortimente – prekės komfortui, o taip pat ir saugumui. Su inovatyviais MOES jutikliais galima gauti pranešimus ne tik apie pradėjusius sklisti dūmus, bet ir smalkių (anglies monoksido) pavojų ar netgi gamtinių dujų nuotėkį! Išmanieji MOES jutikliai veikia ne vien kaip įprastinė, apie pavojų įspėjanti galinga sirena: jie turi galimybę būti sujungti su kitais prietaisais ir jutikliui suveikus automatiškai juos įjungti (pvz., šviestuvą, kuris vizualiai įspėtų apie pavojų). Dar vienas šiuo metų laiku ypač naudingas sprendimas – išmanus namų šildymo valdymas sieniniais termostatais su Wi-Fi. Jie suteikia galimybę valdyti tiek Lietuvoje populiarų grindinį vandens šildymą iki dviejų zonų, tiek dujų katilą arba boilerį. Šie MOES prietaisai suteikia galimybę net nesant namuose koreguoti namų šildymą, kad grįžus po atostogų ar netikėtai pasikeitus oro sąlygoms namai pasitiktų visuomet jaukūs ir šilti.

Visi straipsnyje paminėti MOES ir šimtai kitų LEMONA electronics asortimente esančių išmanių namų prietaisų ir sprendimų valdomi vienoje programėlėje – „TUYA smart“, kurią paprasta įdiegti ir naudotis savo telefone ar kitame išmaniajame įrenginyje. Jei kyla klausimų ar reikia patarimo, LEMONA electronics specialistai mielai suteiks konsultaciją gyvai mūsų parduotuvėse ar internetu, paspaudus pokalbio mygtuką apatinėje lango dalyje.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]