📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

iSMA CONTROLLI

Apie gamintoją

Italijos gamintojas iSMA CONTROLLI siūlo inovatyvius pastatų automatizavimo sprendimus. Per 80 metų patirtį šioje srityje turinti kompanija išsiskiria pridėtinės vertės kūrimu siūlant ne tik praktiškus, tačiau ir energiją taupančius produktus. Apgalvotame iSMA CONTROLLI asortimente yra net 6 produktų kategorijos:

 • oro kokybei skirti prietaisai,
 • BMS valdikliai,
 • I/O moduliai,
 • matuokliai,
 • jutikliai,
 • vožtuvai ir varomieji mechanizmai.

Veiklą 1936 m. iSMA CONTROLLI pradėjo nuo šildymo ir ventiliacijos, bei oro kondicionavimo ir šaldymo valdymo įrangos tiekimo gamykloms. Šiandien ši įmonė naudoja sukauptą patirtį kurdama nuo pradžios iki galo apgalvotus sprendimus, padedančius taupyti energiją ir suteikiančius dar didesnį komfortą.

iSMA CONTROLLI asortimente galima rasti įvairių dydžių prietaisus, tiksiančius tiek senų pastatų renovacijai, tiek įrengiant naujus. Patyrusių specialistų komanda, sudaryta iš mechanikos inžinierių, elektronikos dizaino ir pastatų automatizacijos specialistų užtikrina, jog gaminių dizainas atitinka ir palengvina šiuolaikinius poreikius bei yra vientisas nuo sukūrimo iki naudojimo. Visi iSMA CONTROLLI prietaisai yra gaminami Europos Sąjungoje.
Kelis objektus apimančių pastatų valdymas

iSMA CONTROLLI padeda pasinaudoti daiktų interneto (IoT) teikiama nauda pilnai integruojant skirtingų prietaisų valdymą per nuotolinę prieigą. Toks valdymo sprendimas padeda pasiekti naują pastatų energijos vartojimo efektyvumo lygį bei nustatyti problemas dar prieš joms atsirandant. Be to, jis netgi gali sumažinti prastovų laiką ir pagerinti našumą naudojant vieno ar kelių pastatų duomenis. Šioje kategorijoje iSMA CONTROLLI siūlo:

 • BMS valdiklius,
 • analitikos programinę įrangą.

Mažiems ir vidutinio dydžio pastatams skirti BMS

Keičiamo dydžio sprendimai, leidžiantys išlaisvinti integracijos, vizualizavimo ir daiktų interneto ryšio privalumus naudojant prietaisus, veikiančius pagal „Niagara Framework“ – išties atvirą pastatų automatizavimo programinės įrangos platformą. Taip užtikrinamas naudotojų komfortas ir ilgas objekto tarnavimo laikas.

Šioje kategorijoje:

 • integracijos valdikliai,
 • hibridiniai daiktų interneto valdikliai,
 • HMI skydeliai.Komforto valdymas

Platus konfigūruojamų ir programuojamų valdiklių bei moderniai atrodančių sieninių plokščių asortimentas tiks beveik prie bet kokio naujo pastato dizaino ar renovacijos projekto. iSMA CONTROLLI prietaisai leidžia naudoti tiek jau paruoštas valdymo programas, tiek sukurti savo valdymo algoritmus tam, kad būtų galima padidinti pastato aplinkos komfortą, sumažinti energijos suvartojimą ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją.

Jei kyla klausimų apie pastatų automatizavimą ar įvairių prietaisų integravimą, ar sudomino iSMA CONTROLLI siūlomi sprendimai, susiek ir LEMONA electronics konsultantai mielai suteiks visą reikiamą informaciją bei padės išsirinkti.Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]