Išbandyk NEON FLEX juostas

„NEON FLEX“ juostos iš LEMLUX nebijo jokių iššūkių. Šios LED juostos gali būti karpomos vos po 1 cm, o saugiai lenkiamos nuo 30 mm radiuso, tad jomis galima be vargo išlankstyti idealiai tavo norus atitinkančias formas. „NEON FLEX“ yra plačiai naudojamos reklamos gamyboje bei barų ir kavinių apšvietimo sprendimams, tačiau tuo neapsiriboja – jomis gali sukurti išskirtinį apšvietimą ir savo namuose. Gausus spalvų pasirinkimas bei aukšta apšvietimo kokybė leis įgyvendinti daugybę unikalių ir profesionaliai atrodančių apšvietimo idėjų paprastai ir be papildomų išlaidų.

Ieškai lanksčios LED juostos reklaminei iškabai ar šviečiančiam namų akcentui sukurti? „NEON FLEX“ iš LEMLUX siūlo gausų spalvų pasirinkimą bei aukštą apšvietimo kokybę, o gali būti karpoma vos kas 1 cm! 


NEON FLEX LED moduliai


Kitos prekės reklamos gamybai:


LEMLUX 12V LED moduliaiLEMLUX 24V LED moduliaiŠoniniam šviestimui skirti LED moduliaiBERGMEN LED moduliai


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]

Please be informed that LEMONA electronics e-store uses cookies in order to personalize content and advertising and to analyze traffic. For more information, see the Privacy Policy.