LEMONA

Išbandyk naujas 3D spausdinimo dervas ir spausdintuvus

 

AMERALABS – tai lietuviškas spausdinimo dervų gamintojas, siūlantis aukštos kokybės dervas net patiems tiksliausiems, stereolitografiniams 3D spausdintuvams. Tiek mėgėjų, tiek profesionalų poreikius galinčios patenkinti AMERALABS asortimente:

  • patikimos ir tvirtos, tačiau vis tiek didelį preciziškumą leidžiančios funkcionaliems prototipams ir inžinerijai skirtos 3D spausdinimo dervos;
  • dervos odontologijos sričiai, kur reikalingas itin aukštas matmenų tikslumas, rezoliucija ir greitis;
  •  spausdinimo dervos miniatiūroms ir modeliams – pats geriausias pasirinkimas kuriantiems stalo žaidimų figūrėles, įvairias miniatiūrines statulėles ar pavyzdinius modelius.

Šis 2017 m. Lietuvoje darbą pradėjęs gamintojas yra vienintelis toks Baltijos šalyse, tačiau jo produkcija jau tapo Nr. 1 pasirinkimu ir yra pardavinėjama daugiau nei 60 šalių visame pasaulyje. AMERALABS – tai tikslumas ir kokybė. Su šiomis dervomis atspausdinti net mažiausi ir detaliausi objektai nelūš perlenkti bei bus ganėtinai atsparūs aplinkos poveikiui, tad išliks nepakitę ilgą laiką. Jau įvertinti daugybės įvairių sričių specialistų bei žaidimų entuziastų, lietuviški AMERALABS laukia kada galės išpildyti ir tavo vaizduotės vaisius.

 

Populiariausios AMERALABS 3D spausdinimo dervos

TGM-7 – idealus pasirinkimas gaminant stalo žaidimų, miniatiūrines figūrėles
Balansu tarp lankstumo ir standumo pasižyminti spausdinimo derva puikiai tinka žaidimo figūrėlių spausdinimui: leidžia sukurti net mažiausias detales, tačiau yra pakankamai atspari užtikrinti, kad, žaidimo įkarštyje numestos ant žemės, figūrėlės nesulūš. TGM-7 skleidžia labai mažai kvapo, yra nelipni ir gali būti dažoma. Kartu su mažu kietėjimui reikalingu laiku ir suderinamumu su daugeliu dervinių LCD 3D spausdintuvų, TGM-7 turi visas svarbiausias savybes kokybiškų žaidimo figūrėlių ir kitų miniatiūrų spausdinimui.

 

 

AMD-3 – greitai kietėjanti derva siekiantiems didelio tikslumo
Sukurta specialiai tam, kad miniatiūriniuose gaminiuose būtų galima išgauti net mažiausias detales kaip plaukai ar emocijos, AMD-3 puikiai pasitarnaus kuriant architektūrinius modelius, diaramas ir kolekcinius modelius bei kitus didelio detalumo reikalaujančius gaminius.

AMD-3 yra kone greičiausiai kietėjanti derviniams LCD spausdintuvams skirta derva rinkoje. Ji turi itin mažą vandens sugertį ir išlieka nepakitusi net drėgnoje aplinkoje. Ja atspausdintus gaminius galima dengti metalu bei dažyti. AMD-3 taip pat idealiai tinka ruošti silikonines liejimo formas.

 

 

XVN-50 – universali, puikiu balansu tarp kietumo ir lankstumo pasižyminti 3D spausdinimo derva
Ši derva puikiai tiks spausdinantiems įvairias robotikos ar prototipų detales, įrankius ar net inžinerinius gaminius. XVN-50 yra itin atspari: galutinis atspausdintas produktas galės atlaikyti nemažą svorį ir lenkimą; tačiau, kaip ir visos AMERALABS dervos, ji taip pasižymi lankstumu ir leidžia didelį spaudinių tikslumą.

 

LEMONA electronics taip pat gali rasti ir 3D spausdintuvus bei kitus prietaisus skirtus gaminti su spausdinimo derva.

 

Derviniai LCD 3D spausdintuvai iš CREALITY: „Halot Mage“, su kuriuo gali dar saugiau ir patogiau spausdinti net didesnio tūrio gaminius; ir „Halot Mage PRO“, pasižymintis net 170 mm/h spausdinimo greičiu!

 

 

Dervinių spaudinių plovimo ir džiovinimo įrenginys, skirtas greitai ir efektyviai pašalinti dervos likučius bei saugiai išdžiovinti gaminį, paruošiant jį galutiniam naudojimui.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]