LEMONA

LEMONA electronics oficialus HMS Intesis atstovas Baltijos šalyse

LEMONA electronics pasirašė atstovavimo sutartį su profesionalų tarpe itin gerai žinoma Švedijos informacinių ir ryšio technologijų kompanija HMS. Šios įmonės pavadinimas gimė iš kompanijos įkūrėjų užsibrėžto tikslo – „Hardware Meets Software“ (liet. Techninė įranga susijungia su programine įranga). 1988 m. Švedijoje prasidėjusi nuo universitinio projekto, HMS greitai tapo viena sėkmingiausių kompanijų savo srityje. Pagrindinis jos tikslas – sukurti naują, geresnį ir patikimesnį būdą apjungti techninę įrangą su programiniais sprendiniais. Šiuo metu HMS veikia ir šiuolaikiškus sprendimus siūlo jau net 17-oje pasaulio šalių.

Net kelių pagrindinių HMS prekių ženklų („Anybus“, „Ewon“, „Intesis“ ir „Ixxat“) produktai leidžia įvairiai įrangai, tokiai kaip: gamybos linijos, pavaros, robotai, generatoriai ar kondicionieriai – įvairiomis sąsajomis komunikuoti su valdymo ir stebėjimo sistemomis. HMS sprendimai ženkliai palengvina įrangos integraciją į valdymo sistemas, leidžia jos duomenis analizuoti realiu laiku, o taip pat – maksimaliai optimizuoti įvairius procesus.


Apie gamintoją

„Intesis“ yra vienas iš pasaulinio lyderio HMS prekinių ženklų, siūlantis inovatyvius tinklų sąsajų sprendimus pastatų ir namų integracijai į vieningas centralizuotai valdomas sistemas. Išsiskiriantys savo patikimumu ir itin paprastu naudojimu „Intesis“ produktai yra diegiami įvairiuose projektuose visame pasaulyje tiek dideliuose verslo administraciniuose kompleksuose, tiek ir privačiuose namuose. Šio ženklo asortimente yra trijų yra trys pagrindinės produktų grupės:

  • protokolų, naudojamų pastatų valdyme, keitikliai;
  • oro kondicionavimos sistemų integravimo sąsajos;
  • Nuotolinio valdymo debesijos sprendimai.

Įkurta 2000 ir 2016 m. perpirkta pasaulinio IIoT (angl. Industrial Internet of Things) lyderio HMS, „Intesis“ yra vienas geriausiai žinomų pastatų automatizavimo sprendimų ženklų. Dėmesį tarp specialistų, užsiimančių pastatų inžinerinių sistemų integracija, šis ženklas pelnė dėl savo didelio patikimumo ir nesudėtingo diegimo. Intesis sprendimai integratoriui leidžia greitai ir lengvai padidinti pastatų komfortą, tuo pačiu maksimaliai efektyviai taupant energetinius kaštus bei globaliai prisidedant prie draugiškos gamtai aplinkos kūrimo.
Protokolų keitikliai

Šiuolaikiniuose pastatuose diegiama aibė skirtingų inžinerinių sistemų, tai ir šviesos apšvietimo valdymas, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo valdymas, skaitiklių duomenų surinkimas ir apskaita. Kiekviena šių sistemų naudoja dedikuotus valdymo protokolus. „Intesis“ protokolų keitikliai įgalina visas šias sistemas apjungti į vieningą visumą, o vėliau – patogiai stebėti, analizuoti ir keisti jų veikimą valdymo sistemose. „Intesis“ protokolų keitikliai suderinami su šiais protokolais, dažniausiai naudojamais pastatų valdymo sistemose (PVS):

  • BACnet,
  • Modbus,
  • DALI,
  • KNX,
  • M-Bus,
  • ASCII.

Oro kondicionierių (AC) sąsajos

„Intesis“ sąsajos, kuriamos glaudžiai bendradarbiaujant kartu su žymiausiais oro kondicionierių gamintojais, leis lengvai šldymo/vėsinimo įrenginius integruoti į bet kurią valdymo sistemą. Šiandien visame pasaulyje yra įdiegta daugiau jau daugiau nei 1 milijonas „Intesis“ kondicionavimo sistemų sąsajų, tad galima drąsiai teigti, jog jie yra laiko patikrinti ir pripažinti visų integratorių.

„Intesis“ sąsajos komunikuoja su populiariausiais BACnet, Modbus ir KNX protokolais, taip pat „Intesis“ gali pasiūlyti specializuotus sprendinius individualių namų automatizacijai bei skirtingų gamintojų įrangos integracijai.


Debesijos sprendimai

„Intesis“ siūlo šiuolaikišką, ekonomiškai efektyvų, saugų ir patogų būdą valdyti individualaus namo, komercinio ar administracinio pastato sistemas per nuotolį. AC Cloud ir ST Cloud sistemos valdomos iš bet kur per išmaniojo įrenginio arba prisijungus tiesiogiai prie debesies.

Standartinis debesijos valdymo prietaisas leis tradicinius BACnet ar Modbus prietaisus paversti išmaniais: tai lengvas ir paprastas būdas integruoti savo prietaisus naudojant „Intesis“ interneto sąsają. Valdymas vykdomas naudojant „Intesis MAPS“ programinę įrangą, išmaniuoju įrenginiu ar kompiuteriu.

Oro kondicionavimo AC Cloud valdikliai – tai IoT sprendimai oro kondicionavimo įrangai ir šilumos siurbliams. Šie prietaisai leidžia patogiai valdyti kondicionavimo sistemą per nuotolį. Tai patikimas ir jau išbandytas sprendimas, kuris pilnai suderinamas su daugeliu žymiausių gamintojų, tokių, kaip BOSCH, DAIKIN, FUJITSU, LG, HAIER, MITSUBISHI, PANASONIC, SAMSUNG, TOSHIBA ir kitais.


LEMONA electronics didžiuojasi galėdama pasiūlyti „Intesis“ sprendinius savo klientams, taip išplėsdama savo asortimentą patikimais, rinkoje išbandytais ir jau pelniusiais gerą vardą tarp Lietuvos, Latvijos ir Estijos pastatų automatizavimo integratorių, sprendimais.

Lemonos specialistai mielai padės išsirinkti reikiamą sąsają Jūsų projektui.


Pagalba

HMS „Intesis“ sąsajos, apjungdamos prietaisus bei programinę įrangą, vienu ar kitu būdu padeda namų savininkams ar pastatų administratoriams valdyti energetines sąnaudas ir tausoti gamtą. Kilus klausimams pastatų valdymo sistemų integratorius bei išmanių namų diegėjus kviečiame kreiptis [email protected].


HMS Intesis produktai (Visi HMS Intesis produktai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]