Prekės kodas: 3101-19MM-66M
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (rul.)
1-2
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
15.45
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra6 rul.
Prekės aprašymas
Tape: electrical insulating; W: 19mm; L: 66m; Thk: 0.06mm; green IPT
Prekės kodas
3101-19MM-66M
Tiekėjo prekės aprašymas
Tape: electrical insulating; W: 19mm; L: 66m; Thk: 0.06mm; green
Tiekėjo specifikacijos
Product code
3101-19MM-66M
Supplier's product code
3101-19MM-66M
Product ID
U-81858
Adhesion to steel
2.8N/cm
Colour
green
Dielectric strength
4kV/mm
Elongation at rupture
70%
Kind of adhesive
silicone
Length
66m
Manufacturer
IPT
Operating temperature
max. 200°C
Resistance to
most of solvents
Tape application
protection
Tape features
leaves no glue residue after remove
Tape material
polyester
Tensile strength
48N/cm
Thickness
60µm
Type of tape
electrical insulating
Width
19mm