Idealus lauko apšvietimas su LED line PRIME CAMINO šviestuvais

Naujoji LED line PRIME „CAMINO“ linija – idealus gatvių ir parkų apšvietimo sprendimas
Ieškantiems taupaus ir efektyvaus didelių lauko erdvių apšvietimo sprendimo LED line PRIME siūlo ypač aukštos kokybės „CAMINO“ gatvės šviestuvus. Puikiai tinkantis apšviesti ne tik gatves, bet ir parkus, automobilių stovėjimo aikšteles, skverus ir kitas dideles lauko teritorijas „CAMINO“ pasižymi net keliais šiam apšvietimui ypač svarbiais bruožais ir yra itin patrauklus variantas industrializuojant naujas vietoves.

Energijos taupymas
Gatvės šviestuvai „CAMINO“ pasižymi išskirtiniu 140 lm/W šviesos efektyvumu, todėl garantuoja ne tik puikų apšvietimą ir reikšmingą energijos taupymą, bet kartu sumažina ir išlaidas. Šie šviestuvai gali tapti investicija į efektyvumą mažinant su elektros energijos suvartojimu susijusias išlaidas.

Patikimų gamintojų komponentai
„CAMINO“ šviestuvuose naudojami ypač patikimi firminiai LUMILEDS šviesos diodai – tai užtikrina patikimą ir ilgalaikį apšvietimą. Šviestuvo eksploatavimo trukmė žymima L70B50 – 100 000 h. Tai reiškia, kad po tam tikro veikimo laikotarpio bent 50 % šviestuvo diodų ir toliau šviečia ne mažesniu kaip 70 % pradinės vertės ryškumu.

Saugus ir nereikalaujantis daug priežiūros naudojimas
Gatvės šviestuvų linija „CAMINO“ turi 10 kV apsaugą nuo viršįtampių, kurios dėka šviestuvai yra apsaugoti nuo staigių elektros energijos šuolių, nereikalauja daug techninės priežiūros ir pasižymi mažu komponentų keitimo poreikiu.

Prie kliento poreikių prisitaikančios montavimo galimybės
„CAMINO“ linijos šviestuvai pasižymi lengvu bei lanksčiu montavimu, suteikiant galimybę šviestuvą pakreipti +/- 15 laipsnių kampu arba sumontuoti 90 laipsnių kampu. 
T2M lęšis užtikrins optimalų 150×110 laipsnių apšvietimo kampą gatvių apšvietimui. Dėl šios funkcijos galima „CAMINO“ šviestuvus puikiai pritaikyti prie specifinių aplinkos sąlygų.

Ilgas garantinis laikotarpis
„CAMINO“ šviestuvams suteikiama net 5 metų garantija, tad galite ilgai ramiai mėgautis nepriekaištingu apšvietimu.

Puiki kaina
Šios linijos šviestuvai gaminami iš aukštos kokybės komponentų, taip pat turi iš grūdinto stiklo pagamintą difuzorių ir lieto aliuminio korpusą, tad tarp panašiais parametrais pasižyminčių lauko šviestuvų išties išsiskiria kur kas geresne kaina.

 

„CAMINO“ techniniai parametrai:
Galia: 50W/ 100W/ 150W/ 200W
Šviesos efektyvumas: 140 lm/W
Firminis šviesos šaltinis SMD LED 2835 iš pripažinto gamintojo LUMILEDS
L70B50 – 100 000 h
Apsaugos klasė: IP66
Spalvos temperatūra: 4000 K
T2M lęšis užtikrina 150×110° apšvietimo kampą
Korpusas: lietas aliuminis
Difuzorius: grūdintas stiklas
Montavimo kampas: +/- 15 laipsnių ir 90 laipsnių
5 metų garantija


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]