LEMONA

Hikvision

Apie gamintoją

„Hikvision" yra stambiausi apsaugos vaizdo kamerų gamintojai pasaulyje. Įmonė gali pasiūlyti platų apsaugos sprendimų asortimentą, kurie apima inovatyvius vaizdo stebėjimo, įrašymo ir apdorojimo įrenginius bei programinius paketus.

Nuo savo veiklos pradžios 2001 m. HIKVISION greitai užėmė pirmaujančią vietą pasaulinėje apsaugos sistemų rinkoje. Tuomet dirbusi 28 žmonių komanda išaugo daugiau nei šešis šimtus kartų ir dabar HIKVISION yra virš 18 000 darbuotojų, iš jų – apie 7200 inžinierių.Pasaulyje HIKVISION produkciją siūlo daugiau nei 2400 partnerių 155 šalyse. Toks išvystytas tinklas leidžia užtikrinti tvirtą ryšį su klientais, greitą bei kokybišką aptarnavimą ir platinamos įrangos techninį palaikymą.


Vaizdo stebėjimo kameros verslui

Stebėkite darbuotojų ir prekių judėjimą teritorijoje – tai padeda užtikrinti, kad būtų laikomasi tvarkos ir išaiškinti nelaimingų atsitikimų darbo vietoje priežastis bei aplinkybes.

Platus vaizdo kamerų ir įrašymo įrenginių asortimentas leis išsirinkti tinkamiausią variantą Jūsų verslo saugumui. Sistemų valdymas – patogus bei suprantamas net ir neturint specialiųjų techninių žinių. Išmaniuoju telefonu arba kompiuteriu vos per kelias sekundes galima prisijungti prie norimos kameros, tereikia interneto ir nesudėtingos programėlės, suteikiančios galimybę valdyti biure ar jo teritorijoje įdiegtą vaizdo stebėjimo sistemą.

Teritorijai stebėti pasitelkiamos kameros gali:

  • sekti į neleistiną teritoriją patekusį asmenį ar kitą objektą;
  • stebėti likusią įmonės teritoriją, t. y. tvorą, įvairius praėjimus ir pan. (tam puikiai tinka bullet tipo kameros su galingu naktiniu pašvietimu);
  • kontroliuoti įėjimą bei patalpų saugumą naudojant dome ir bullet tipo kameras su plataus arba siauro kampo objektyvais;
  • stebėti itin dideles patalpas ir teritorijas naudojant fish-eye kameras su labai plataus kampo objektyvu.

Įrašymo įrenginiai – labai kompaktiški, todėl juos galima laikyti bet kurioje sistemas valdančiam personalui patogioje vietoje.


hikvision ezviz kamera

Vaizdo kameros namams

Išmanu ir paprasta – geriausias vaizdo stebėjimo sistemų namams apibūdinimas. HIKVISION pasitelkia pažangias technologijas ir pritaiko jas taip, kad galutiniam naudotojui be jokių papildomų techninių žinių būtų patogu jas naudoti.

Kai Jūsų būstas stebimas, saugiai jaučiatės ir patys. Kameros fiksuoja vaizdą 24 valandas per parą, o jų valdymas ir aplinkos stebėjimas – itin paprastas net tuomet, kai esate toli nuo namų. Išmaniuoju telefonu arba kompiuteriu vos per kelias sekundes galite prisijungti prie norimos kameros, tereikia interneto ir nesudėtingos programėlės, suteikiančios galimybę valdyti Jūsų namuose įdiegtą vaizdo stebėjimo sistemą.

Įranga specialiai pritaikoma kiekvienai aplinkai, patalpai ar kiemui taip, kad geriausiai atliktų savo misiją:

  • cube tipo judesį fiksuojančios kameros puikiai tiks kambariams bei įėjimams į balkoną ar terasą stebėti;
  • dome tipo kameros su plataus kampo objektyvais padės išvengti nepageidaujamų agentų ar neprašytų svečių, kurie belsis į Jūsų duris;
  • bullet tipo kameros su efektyviu naktiniu pašvietimu patikimai saugos automobilį ir kitą turtą, laikomą namų kieme – tvora bei vartai bus akylai stebimi visą parą.

Įrašymo įrenginys – itin nedidelis, todėl jį laikyti galėsite bet kurioje patogioje ir tik Jums žinomoje vietoje.


hikvision ezviz vaizdo kamera

Hikvision kameros (Visos Hikvision kameros)

Hikvision įrašymo įrenginiai (Visi Hikvision įrašymo įrenginiai)

Hikvision vaizdo telefonystės įranga (Visi Hikvision vaizdo telefonystės įrenginiai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]