LEMONA

Helovinas DIY stiliumi!

Jau ne už kalnų į mūsų švenčių kalendorių įsiliejusi amerikietiškojo Helovino šventė. Kas tradiciškai ieškos gražiausio moliūgo ir bandys išskaptuoti dar nematytą baugią jo šypseną, o kas – lėks į LEMONA electronics priemonių, gražiausioms, unikaliausioms dekoracijoms kurti.

Kodėl LEMONA electronics? Čia net su galėsi įsigyti „Fiberlogy“ ir dar daug kitų 3D spausdinimo medžiagų už patrauklią kainą, o taip pat, LED lemputės, karštų klijų pistoletai ir viskas, ko gali prireikti tikrai įspūdingai tavo Helovino šventei.

3D spausdinimas jau seniai nėra vien tik inžinierių ar mokslininkų prerogatyva. Lengvai, greitai ir svarbiausia – tik tavo stiliumi sukurtos kambario dekoracijos, girliandos ar lauko papuošimai, atspausdinti 3D spausdintuvu, ne tik nustebins svečius, bet ir suteiks nepaprastą malonumą kūrybos procese.

Idėjų gali „pasigaudyti“ čia >, o prireikus konsultacijos – bėk į „LEMONA electronics“, nes geros konsultacijos negąsdina.


Puikiai tiks moliūgams (visas 3D plastikas)O moliūgai būna ir geltoni (visas 3D plastikas)„Vaiduokliams“ puikiai tinka matinė balta, o voriukams - matinė juoda (visas 3D plastikas)Pusiau skaidrioms dekoracijoms, šviestuvų gaubtams (visas 3D plastikas)Elastingoms dekoracijoms (pavyzdžiui, voratinkliams ar vorams, kuriuos galima būtų sukurti 3D pieštuku ar 3D spausdintuvu) (visas 3D plastikas)Geram sukibimui3D spausdintuvai (visi 3D spausdintuvai)LED Helovino dekoracijos (visos dekoracijos)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]