Lithuanian

GSM apsaugos sistemos

gsm apsaugos sistemos baneris

Paversti namus saugiais dar niekada nebuvo taip paprasta!

Tikrai taip – apsaugos sistemą galite įsigyti ir įsirengti savo jėgomis, ir tam visai nebūtina kvalifikuoto specialisto pagalba. Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti patikimą apsaugos sistemos komplektą, kurį ne tik lengva sumontuoti, bet ir esant poreikiui galima papildyti naujais komponentais.

Puiki žinia tiems, kurie neturi galimybių nutiesti sistemai reikalingų kabelių ar tiesiog nenori pažeisti sienų ar lubų – ši sistema yra bevielė. Tai reiškia, kad apsaugos sistemos centralė bevieliu ryšiu veiks net ir su kitose patalpose esančiais sistemos komponentais: judesio davikliais, durų bei langų kontaktais ar dūmų detektoriais.

Šios apsaugos sistemos išskirtinumas – dvejopas veikimas tiek WiFi, tiek GSM ryšiu. WiFi pagalba galima patogiai valdyti apsaugos sistemą su programėle išmaniojo telefono pagalba bei gauti pranešimus. Jei patalpose neveikia WiFi ryšys, apsaugos sistemą valdyti ir gauti pranešimus galite tiesiog SMS žinutėmis. Ir tai dar ne viskas. Apsaugos sistemos centralėje integruotas RFID imtuvas leis išjungti ir įjungti signalizaciją su specialiu raktų pakabuku. Taigi visą sistemą galite valdyti net 3 skirtingais būdais!

Pasirūpinti namų saugumu yra daug paprasčiau nei gali atrodyti. Vienas komplektas, kuriame rasite viską, ko reikia užtikrinti namų saugumui. Nes juk kas gali būti geriau už ramų miegą ir saugumo jausmą?

Daugiau informacijos rasite produktų puslapiuose


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]