📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

Geriausi GaN krovikliai greitam prietaisų įkrovimui

Ką reikia žinoti apie GaN įkroviklius, ir kodėl jie turėtų tapti tavo sekančiu pirkiniu?

Jei atsibodo lėtas prietaisų įkrovimas ir norėtųsi efektyvesnio būdo tai daryti, GaN technologijos krovikliai gali tai pasiūlyti. Jie pagaminti taip, kad būtų mažesni ir galingesni, tačiau neaukojant efektyvumo, todėl naudotojai gali greičiau įkrauti savo įrenginius sunaudodami mažiau energijos.

Kas yra GaN įkroviklis?

GaN – tai santrumpa, reiškianti galio nitridą, medžiagą, naudojamą mažesniems, greitesniems ir efektyvesniems krovikliams gaminti. Anksčiau įkrovikliai paprastai būdavo gaminami iš silicio, ir tai ribodavo jų galimybes apdoroti didelės galios apkrovas. GaN krovikliai leidžia įkrovimo procesą atlikti greičiau ir patogiau.

Kodėl tau reikia GaN įkroviklio?

Kai kalbama apie įrenginių įkrovimą, norime, kad procesas būtų greitas, efektyvus ir patikimas. Visa tai gali pasiūlyti GaN technologijos krovikliai.

Keletas GaN kroviklių privalumų:

  • Greitesnis įkrovimas. Vienas iš svarbiausių GaN privalumų – galimybė greičiau įkrauti įrenginius. Taip yra todėl, kad GaN technologija leidžia pasiekti didesnį galios tankį, o tai reiškia, kad kroviklis gali tiekti daugiau energijos įrenginiui. Tai gali būti ypač naudinga prietaisams su didelėmis baterijomis, pavyzdžiui, nešiojamiesiems ar planšetiniams kompiuteriams, kurių įkrovimas su įprastu krovikliu gali trukti gan ilgai.
  • Mažesnis dydis. Dar vienas GaN kroviklių privalumas – jų mažas dydis. Kadangi GaN technologija yra efektyvesnė už tradicinius silicio kroviklius, įkrovimo proceso metu išsiskiria mažiau šilumos. Tai reiškia, kad GaN įkrovikliai gali būti kuriami daug mažesni už tradicinius neprarandant jų našumo. Jų mažas dydis gali būti ypač naudingas žmonėms, kurie nuolat keliauja: mažesnis įkroviklis užima mažiau vietos rankinėje, todėl jį patogiau nešiotis su savimi.
  • Didesnis efektyvumas. GaN įkrovikliai taip pat yra efektyvesni už tradicinius: krovimo proceso metu iššvaistoma mažiau energijos. Taip yra todėl, kad GaN technologija geriau paverčia sieninio lizdo energiją į prietaisui reikalingą energiją. Didesnis efektyvumas turi net keletą privalumų. Pirma, prietaisams įkrauti bus sunaudojama mažiau energijos – tai naudinga aplinkai. Antra, kroviklis skleis mažiau šilumos, o tai gali padėti prailginti jo tarnavimo laiką.
  • Suderinamas su daug įrenginių. Dar vienas GaN kroviklių privalumas kyla iš to, kad GaN technologija gali patenkinti įvairius galios poreikius, tad šios technologijos krovikliai tampa suderinami su įvairiais prietaisais. Tuo pačiu GaN įkrovikliu galima krauti nešiojamąjį kompiuterį, planšetę, ir išmanųjį telefoną, tad nereikia pirkti skirtingų įkroviklių kiekvienam prietaisui. Tai gali būti ypač patogu žmonėms, kurie dažnai keliauja ir nori sumažinti kroviklių, kuriuos reikia nešiotis su savimi, skaičių.
  • Saugos funkcijos. Daugelyje GaN įkroviklių yra integruotos saugos funkcijos, apsaugančios įrenginius nuo perkrovimo, perkaitimo ir kitų galimų problemų. Taip galima užtikrinti ramybę sau žinant, kad prietaisai įkraunami saugiai ir efektyviai.

Kokie yra GaN įkroviklių tipai?

GaN įkroviklius galima naudoti įkrauti telefonus, stalinius kompiuterius, krauti prietaisus automobiliuose ir kitur. Skirtingi GaN kroviklių tipai egzistuoja tam, kad geriausiai patenkintų kiekvieno naudotojo poreikius.

GaN sieniniai įkrovikliai. Geriausi sieniniai GaN įkrovikliai yra galingi ir kompaktiški. Vienas geriausių GaN sieninių kroviklių pavyzdžių yra BASEUS „GaN2 USB-C“ greitasis 100 W įkroviklis. Jis turi sulankstomus antgalius ir gali būti naudojamas bet kuriame sieniniame lizde ar maitinimo juostoje. Jis gali įkrauti „iPhone 14 Pro Max“ nuo 0 iki 50 % vos per 30 min.

 

GaN staliniai įkrovikliai. Šie įkrovikliai yra šiek tiek didesni už sieninius kroviklius ir skirti padėti ant stalo, kad galėtume greitai įkrauti kelis skirtingus įrenginius. BASEUS „GaN3 Pro“ 4 prievadų stalinis 100 W įkroviklis vienu metu gali įkrauti iki keturių įrenginių (2 USB-C ir 2 USB-A). 100 W galia reiškia, kad jis gali įkrauti įrenginius didesniu greičiu, tačiau išlaiko žemą profilį ir neapkrauna darbo stalo.

 

GaN automobiliniai įkrovikliai. Mažiausiai norime, kad prietaisas išsikrautų kelionės metu. Štai tada gali praversti GaN automobiliniai įkrovikliai. Šio tipo kroviklis naudoja automobilyje esantį energijos šaltinį ir užtikrina galingą USB-A arba USB-C įrenginių krovimą. Pavyzdžiui, BASEUS „USB-A+USB-C“ automobilinis įkroviklis gali pasiūlyti net 65 W galią greitam prietaisų krovimui pasiekti.

 

Apibendrinant, GaN įkroviklis gali būti puiki investicija tiems, kurie nori greičiau, efektyviau ir patogiau įkrauti savo įrenginius. Nesvarbu, ar esi užimtas specialistas, kuriam reikia palaikyti ryšį kelyje, ar tiesiog nori supaprastinti prietaisų įkrovimo sistemą namuose – tikrai verta pagalvoti apie GaN kroviklį.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]