Prekės kodas: 0273.500H
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Fuse: fuse; 500mA; 125VAC; 125VDC; ultra rapid; TR3; plastic; 4.32mm LITTELFUSE
U-2329993
Prekinis ženklas
Prekės kodas
0273.500H
Tiekėjo prekės aprašymas
Fuse: fuse; 500mA; 125VAC; 125VDC; ultra rapid; TR3; plastic; 4.32mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
0273.500H
Product ID
U-2329993
Breaking capacity
10kA
Current rating
0.5A
Fuse characteristics
ultra rapid
Fuse size
TR3
Kind of fuse
miniature
Lead length
4.32mm
Manufacturer
LITTELFUSE
Material
plastic
Quantity in set/package
100pcs.
Rated voltage
125V AC