FSP UPS sprendimai nepertraukiamo maitinimo sistemoms

Nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) – tai stabilus ir patikimas energijos šaltinis skirtas apsaugoti aparatinę įrangą (pvz.: kompiuterius, duomenų centrus, telekomunikacijų įrangą, pramoninių procesų valdymo ir stebėjimo sistemas) nuo neigiamo poveikio, jei dingtų elektra ar elektros tinklas būtų nestabilus.

„LEMONA electronics“ žengia dar vieną svarbų žingsnį išplėsdama savo asortimentą AC ir DC energijos rezervavimo sprendimuose. Jau daugiau nei metus tiesiogiai bendradarbiaujame su Taivano kompanija „FSP“, mokomės iš jų inžinierių ir esame užtikrinti, jog galime išspręsti bet kokį rezervinių maitinimo sistemų (UPS) adaptavimo, instaliavimo ar remonto klausimą pasiūlydami individualius poreikius patenkinantį optimalų techninį sprendimą. „FSP“ maitinimo šaltinius iki 6 kVA galite užsisakyti tiesiogiai, juos dažniausiai turime sandėlyje. Taip pat turime galimybę pagal specialius kliento poreikius suformuoti modulinio tipo UPS iki 300 kVA. Norėdami gauti būtent jūsų reikmėms pritaikytą maitinimo šaltinį susisiekite su jus aptarnaujančiu konsultantu ar elektroniniu paštu [email protected]

Inovatyvius ir aukštos kokybės produktus siūlantis gamintojas „FSP“ didžiuojasi itin plačiu asortimentu, galinčiu pasiūlyti sprendimą bet kokiai energijos tiekimo problemai išspręsti. Nesvarbu ar tai visiškai nuo jūsų nepriklausanti problema, susijusi su elektros tinklo kokybe, jo perkrova, sąmoningu tinklo įtampos sumažinimu siekiant išvengti avarinių situacijų; ar padiktuota įvairių pereinamųjų procesų, harmoninių iškraipymų ar dažnio kitimo. „FSP“ produktai visuomet užtikrins stabilų ir patikimą įrangos, prijungtos prie UPS, veikimą.

Produktai 

UPS, idealiai tinkantys naudoti namų ūkiuose, mažuose ofisuose, prekybos įmonėse, personalinių kompiuterių maitinimui:

NANO UPS kompaktiškas UPS, užtikrinantis patikimą buitinių prietaisų ir kompiuterių maitinimo apsaugą. Rezervinį maitinimą užtikrina akumuliatoriai, o nuo viršįtampių apsaugoti prijungimo lizdai gali patenkinti kelių namų įrenginių poreikius.

NANO UPS serijos UPS turi vienfazį įėjimą ir vienfazį išėjimą. Galia iki 800 VA, Off-Line tipas.


„FP“ serijos UPS suteikia visapusišką apsaugą ir gali pasiūlyti didelį galios tankį mažame korpuse. Integruotas įtampos stabilizatorius palaikys švarią ir stabilią maitinimo įtampą apkrovai net svyruojant elektros tinklo įtampai, o mikroprocesorinis valdiklis garantuoja aukštą UPS patikimumą.

Šios serijos UPS turi vienfazį įėjimą ir vienfazį išėjimą. Galia iki 2000 VA, Line-Interactive tipas.


CHAMP serijos UPS specialiai suprojektuoti veikti ten, kur yra prastas elektros energijos tiekimas. Šie UPS yra kompaktiški, užtikrina ilgą elektros energijos rezervavimo laiką. Vartotojai taip pat gali keisti akumuliatorių įkrovimo srovę nuo 1 A iki 6 A atsižvelgiant į sumontuotų rezervinių akumuliatorių dydį, elektros tinklo kokybę ar pageidaujamą akumuliatorių įkrovimo laiką (per kiek laiko UPS bus pilnai pasirengęs).

Be ofisų ir prekybos įmonių, šios serijos UPS puikiai tinka naudoti medicinos įstaigose ir serverinėse.

Šios serijos UPS turi vienfazį įėjimą ir vienfazį išėjimą. Galia iki 10 kVA, On-Line tipas. Korpusas gali būti pastatomas (Tower tipas) arba montuojamas į 19” stovą (Rack tipas).


Apie gamintoją „FSP“ GRUPĖ

„FSP“ grupė yra viena iš pasaulinių maitinimo šaltinių gamintojų lyderių. Nuo pat įkūrimo 1993 m. „FSP“ grupė vadovaujasi „paslaugumo, profesionalumo ir novatoriškumo“ koncepcija, apibrėžiančia savo, kaip žaliosios energijos sprendimų tiekėjo, pareigas. Derindama savo pagrindinį vaidmenį energijos tiekimo technologijų srityje su žaliosios energijos įtakos didinimu, kompanija siūlo konkurencingus bei kokybiškus produktus, o taip pat yra patikimiausia partnerė klientams, vartotojams ir tiekėjams, kurianti maksimalią vertę.

 

„FSP“ nuolat vykdo pažangių technologijų mokslinius tyrimus ypač aukšto efektyvumo bei optimalaus produkto tarnavimo laiko ir alternatyvios energijos srityse. Per ilgą laiką sukaupta patirtis leidžia pristatyti maitinimo technologijas, skirtas daugybei sričių:

  • informacinių technologijų ir telekomunikacijų,
  • pramonės,
  • medicinos,
  • buitinės elektronikos
  • ir alternatyvios energijos.

 

Siekdama tvarios plėtros vizijos, „FSP“ grupė kuria savo tarptautinį ekologiško prekės ženklo įvaizdį, siekia perteikti 3S (saugus, stabilus, taupantis) koncepciją ir yra socialiai atsakinga.


Papildomi produktai, skirti rezervinio maitinimo sistemoms

Akumuliatoriai

Tai neatsiejama rezervinio maitinimo sistemų dalis. „LEMONA electronics“ daugiau nei 15 metų bendradarbiauja su švino rūgštinių akumuliatorių gamintoju „CSB“, todėl galime drąsiai juos rekomenduoti, kaip ypač patikimus ir kokybiškus. Šio gamintojo akumuliatoriai naudojami tokiose gerai žinomose rezervinio maitinimo sistemose kaip „APC“, „Eaton“, „Riello“ ir kitos.

Stelažai ir spintos

Projektuojant didesnės galios sistemas atsiranda ir stelažų bei spintų akumuliatoriams poreikis. „LEMONA electronics“ gali pasiūlyti platų šių produktų pasirinkimą, pritaikytą kiekvienos ūkio šakos poreikiams.


FSP UPS produktai


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]

Informuojame, kad Lemona.lt yra naudojami slapukai (angl. cookies) siekiant suasmeninti turinį ir reklamą bei analizuoti srautą. Daugiau informacijos rasite: Privatumo politika