LEMONA

Finder

Apie gamintoją

„Finder“ 1954 m. įkūrė Piero Giordanino, kuris 1949 m. užpatentavo pirmosios pakopos relę. Šiandien „Finder“ gamina daugiau nei 14 500 skirtingų tipų elektromechaninių ir elektroninių prietaisų, skirtų gyvenamajam, komerciniam ir pramonės sektoriams, visi jie gaminami mūsų Europos gamyklose Italijoje. Prancūzija ir Ispanija. Bėgant metams įmonė toliau plėtėsi ir dabar yra tikrai pasaulinė. Finder didžiuojasi, kad yra pripažintas kaip relių gamintojas, turintis daugiausiai kokybės patvirtinimų.


Sertifikatai

Finder yra vienas iš relių gamintojų, turinčių daugiausiai patvirtinimų ir sertifikatų visame pasaulyje. Tai garantuoja aukštą patikimumo laipsnį visų tipų programoms. Jie gali pasigirti tokiais sertifikatais kaip ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018, AEOF, CRIBIS PRIME COMPANY.


Atsakomybė už aplinką ir verslo etika

Visada užtikrindami, kad laikomės tiek nacionalinių, tiek ES aplinkosaugos taisyklių, „Finder“ garantuoja, kad visi jos gaminiai atitinka teisinius reikalavimus. Šiandien įmonės energijos suvartojimo mažinimo politika reiškia, kad daugiau nei 50% mūsų suvartojamos elektros gaunama iš atsinaujinančių šaltinių. Šį įsipareigojimą liudija mūsų laikymasis UNI EN ISO 14001, kuris rodo, kad mes visada darome viską, kad apsaugotume aplinką. 

Finder produktai


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]