📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

Fiberlogy

Apie gamintoją

„Fiberlogy“ esame orientuoti į gijų gamybą FFF / FDM spausdintuvams. Plačiai apibrėžtas 3D spausdinimas yra greitai besivystanti technologija, todėl mes stengiamės kurti novatoriškus sprendimus. Mūsų atsidavimas naujų medžiagų ir naujų gamybos galimybių bandymams leidžia mums pasiekti nuostabių rezultatų.


Platus produktų asortimentas

Mes kuriame įvairias 3D spausdinimo medžiagas, tinkamas skirtingiems projektams. Mūsų gaminiai gali būti naudojami įvairiose pramonės šakose, pradedant architektūra ir baigiant vaikų žaislais. Siekdami patenkinti klientų poreikius, mes ir toliau plečiame savo asortimentą naujais siūlais su unikaliais parametrais. Visa tai įmanoma mūsų pažangiausios gamybos linijos ir aukštos kvalifikacijos specialistų dėka.


Kokybė

Mūsų produktus gamina aukštos klasės vokiškos mašinos, naudojant aukštos kokybės žaliavas. Mes darome viską, kad gamybos procesas atitiktų visas normas, o tai reiškia aukštą galutinio produkto kokybę. Mes suteikiame medžiagoms kuo geresnę apsaugą, kad transportuojant ar dėl nepalankių išorinių veiksnių jos nebūtų pažeistos mechaniškai.


Inovacijos

Mes investuojame į naujausias technologijas ir novatoriškas gamybos technologijas. Mes nuolat sekame naujausias tendencijas, nes norime, kad mūsų gaminiai nustatytų 3D spausdinimo rinkos standartus. Mes gaminame gijas iš geriausių turimų žaliavų, pasižyminčių unikaliais parametrais. Tokiu būdu mes galime pritaikyti savo pasiūlymą nuolat besikeičiančiam pasauliui ir jo poreikiams dar labiau palengvindami 3D spausdinimą.


Fiberlogy 3D spausdinimo medžiagos (Visos 3D spausdinimo medžiagos)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]