📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

EZVIZ

Apie gamintoją

EZVIZ yra didžiausio pasaulyje vaizdo stebėjimo įrangos gamintojo dukterinė įmonė, kuri yra orientuota į paprastam vartotojui skirtas ir lengvai konfigūruojamas vaizdo kameras bei apsaugos sistemas. Produktų kūrimo procese pagrindinis dėmesys buvo skiriamas tam, kad bet kuris vartotojas galėtų itin nesunkiai susidoroti su šių įrenginių nustatymais. Jums tereikia nemokamos išmaniosios EZVIZ programėlės savo telefone, planšetėje ar kompiuteryje ir “Wi-Fi” ryšio.

Gyvenimas pamažu grįžta į senas vėžes ir mums vis dažniau tenka palikti namus. Tačiau mes visada norime palaikyti artimą ryšį su savo šeima, nesvarbu kur bebūtume. LEMONA electronics turi sprendimą. Esame tikri, kad ir kur bebūtumėte, norite žinoti kas vyksta jūsų namuose - gal vaikas žengia pirmuosius žingsnius, o šuo - ir vėl sugraužė batus. O vėliau šiuos momentus norisi pamatyti vėl ir vėl.EZVIZ vaizdo kameros užtikrina saugumą, todėl naktimis galite ramiai ilsėtis, nes žinote, jog jūsų namai ir šeima yra visiškai saugūs bet kuriuo paros metu. Net jei būtumėte itin toli nuo namų. Vos keleto mygtukų paspaudimu jūs galite matyti viską, kas vyksta jūsų namuose ar aplink juos. Ir visai nesvarbu kur Jūs esate, Ezviz kameros suteiks galimybę būti visai šeimai kartu net ir nuotoliniu būdu.


EZVIZ baneris

EZVIZ kameros vidaus naudojimui (Visos kameros)


EZVIZ kameros lauko naudojimui (Visos kameros)


EZVIZ įrašymo įrenginiai (Visi įrašymo įrenginiai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]