Esco Medical Technologies komponentų tiekimas embrionų inkubatoriams

Gyvename itin sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, todėl vis dažniau susiduriame ir su įvairiais iššūkiais. Tačiau XXI a. technologijos ir mokslo pažanga leidžia efektyviai spręsti daugumą problemų, ne išimtis ir vaisingumo problema. Džiaugiamės, kad kokybiškomis prekėmis bei sprendimais aprūpinti ne tik pavienius žmones, namų ūkius, smulkius ar vidutinius verslo subjektus, bet ir lyderiaujančias tarptautines kompanijas, su kuriomis kartu galime prisidėti prie šiais laikais ypač aktualių produktų vystymo bei gamybos. Produktų, kurie ne tik išsprendžia skaudžias problemas, bet ir leidžia žmonėms suteikti didžiausią gyvenimo džiaugsmą – susilaukti vaikų.

Esco Medical Technologies yra lyderiaujanti tarptautinė medicininės įrangos gamybos įmonė, kurianti ir gaminti ilgalaikius embrionų inkubatorius, pagalbinio apvaisinimo technologines darbo vietas bei kitą įrangą, kuri leidžia spręsti vaisingumo problemą. Įmonė apjungia daugybę profesionalų iš skirtingų pasaulio šalių, kurie prisideda prie produktų kūrimo ir gamybos ir padaro mūsų gyvenimus kokybiškesnius – inžinieriai, farmakologai ir kiti įvarių sričių mokslininkai. Tačiau sėkminga įmonės veikla nebūtų įmanoma ir be patikimų bei stiprių partnerių, kurie prisideda prie naujų produktų vystymo ir gamybos. Didžiuojamės, kad tarp jų esame ir mes – LEMONA electronics. Mūsų pagalba įmonė gali vykdyti nenutrūkstamą gamybą ir spręsti netikėtus iššūkius – būtent LEMONA electronics vos per vieną savaitę pristatė reikiamą kiekį maitinimo šaltinių, kai tuo tarpu kiti tiekėjai siūlė pristatyti prekes per 3 mėnesius. Didžiuojamės ne tik operatyvumu, bet ir plačiu prekių asortimentu – pagal reikiamas specifikacijas mūsų specialistai parinko įrangoje naudojamo tranzistoriaus analogą, kas leido atstatyti PCB plokščių gamybą nuo minimalaus 20% gamybos lygio iki įprasto 100%.

Rinkoje dirbame jau daugiau nei 29 metus, turime begalę naudingos patirties, bendradarbiaujame su daugiau nei 200 tiekėjų ir atstovaujame daugiau nei 20 pasaulyje puikiai pažįstamų prekinių ženklų. Visa tai mums leidžia užtikrinti sklandų ir nenutrūkstamą komponentų tiekimą net ir didžiausius poreikius turinčioms gamybinėms įmonėms. Ne išimtis ir Esco Medical Technologies. Glaudus bendradarbiavimas su šios įmonės pirkimų skyriumi leidžia LEMONA electronics profesionalų komandai užtikrinti, kad Esco Medical Technologies gamybos linijai bus laiku pristatyti reikalingi komponentai ir kiti gaminiai. Net ir konkurentams nutraukus komponentų tiekimą Esco Medical Technologies, LEMONA electronics rado sprendimą ir pasiūlė reikiamas apsaugines kabelių movas ne tik už patrauklesnę kainą, bet ir ypač greitai – jau kitą darbo dieną.

Medicininei įrangai yra taikomi aukščiausi reikalavimai, gaminiai turi atitikti itin griežtus standartus, todėl natūralu, kad ir įrangos komponentai turi būti patikimi ir kokybiški. Bendradarbiaudami su Esco Medical Technologies inžinieriais į gamybą sėkmingai įdiegėme Sunon ventiliatorius, kurie nuo šiol yra montuojami į dalį gaminamų produktų. Šių ventiliatorių panaudojimas leido neaukojant gaminio ilgaamžiškumo ženkliai sumažinti gamybos sąnaudas ir užtikrinti visus kitus keliamus techninius reikalavimus.

Didžiausias mūsų džiaugsmas yra patenkinti ir laimingi klientai, profesionalus kolektyvas bei geri rezultatai. Tačiau kartais svarbiausia yra žinojimas, kad savo patirtį bei galimybes galime panaudoti dirbdami kartu su kitų sričių profesionalais kurdami tai, kas išsprendžia tūkstančių žmonių problemas bei padaro jų gyvenimą kokybiškesniu.


Įsigykite

Sprendžiate elektronikos iššūkį? Susisiekite - mielai jums padėsime! Susisiekite:


Elektroniniu paštu

[email protected]


Darbo laikas

I-V: 8:00 - 17:00


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]

Informuojame, kad Lemona.lt yra naudojami slapukai (angl. cookies) siekiant suasmeninti turinį ir reklamą bei analizuoti srautą. Daugiau informacijos rasite: Privatumo politika