📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

ERSA i-CON TRACE litavimo stotelė

Neįtikėtinai galinga ir nuostabiai paprasta – taip būtų galima apibūdinti naujausią ERSA litavimo stotelę i-CON TRACE. Dėka integruotų WLAN, Bluetooth ir tinklo kortelės, i-CON TRACE gali būti visiškai integruota į MES kontroliuojamus gamybos procesus, be to, leidžia sekti ir dokumentuoti visą litavimo procesą.

Šimto metų patirtimi galinti didžiuotis kompanija ERSA jau ne kartą įrodė, jog puikiai supranta litavimo proceso iššūkius ir gali pasiūlyti patogius, apgalvotus ir darbą palengvinančius prietaisus. i-CON TRACE sukurta taip, kad atitiktų visus skaitmeninio amžiaus keliamus reikalavimus. Stotelę integravus į kompanijos tinklą, visi mobilieji prietaisai gali pasiekti šios stotelės duomenis. Dėka serveriais pagrįstos komunikacijos yra daug lengviau valdyti individualias litavimo stoteles: programinė aparatinė įranga, kalibravimo intervalai ir daug kitų svarbių parametrų gali būti valdomi centralizuotai iš vieno kompiuterio.

i-CON TRACE palengvina kone kiekvieną su litavimo procesu susijusią užduotį nuo antgalių pasirinkimo ir keitimo, tinkamos temperatūros nustatymo iki paprasčiausios „žalios šviesos“, parodančios kada stotelė yra pasirengusi darbui. Šis itin modernus prietaisas leis susikaupti ties svarbiausiu – litavimo darbu – pasirūpindamas visomis smulkmenomis bei užkirsdamas kelią žmogiškoms klaidoms.

ERSA i-CON TRACE – litavimo stotelė skaitmeniniam amžiui.


ERSA i-CON TRACE litavimo stotelė (visos litavimo stotelės)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]