„Ender-3“ naujienos – daugiau laisvės kūrybiškumui

CREALITY „Ender-3“ 3D spausdintuvai sukėlė tikrą revoliuciją ir leido daugiau žmonių išmėginti 3D kūrybą už prieinamą kainą. Šių spausdintuvų sėkmės paslaptis visiškai paprasta – jais lengva naudotis ir pritaikyti įvairiems projektams, o pats spausdintuvas ir jo išlaikymo kaštai yra labai nedideli. Siekdamas išnaudoti visas įmanomas naujoves bei išspręsti klientų išsakytas problemas, CREALITY pristatė net kelias naujienas, kurias aptarsime žemiau. 


ENDER-3 V2 Neo

Tai – patobulinta populiaraus „Ender-3 V2“ modelio versija, su kuria užtikrinamas paprastas ir tikslus spausdinimas. Visiškai metalinis dizainas garantuoja, jog spausdinimas vyks itin stabiliai, be to, suteikia spausdintuvui šiuolaikišką ir estetišką išvaizdą. Nori spausdinti, kol tavo kambariokas miega? Su „Ender-3 V2 Neo“ tai – ne problema. Dirbdamas jis skleidžia mažiau nei 50 dB garsą, prilygstantį lietaus lašų barbenimui. 

Pagrindiniai šio modelio patobulinimai:

 • įdiegtas automatinio spausdinimo pado lygio jutiklis „CR-Touch“;
 • naujo tipo magnetinis spausdinimo padas;
 • spalvotas ekranas su intuityviu valdymu bei spaudinio atvaizdavimu lengvesniam pasirinkimui iš daugelio brėžinių.

Šie patobulinimai reiškia dar didesnę kontrolę: naujas UI patobulinimas leis įvertinti būsimą gamino formą itin tiksliai, pado jutiklis automatiškai atliks net 16-os taškų spaudinio aukščio patikrą, o magnetinio pado dėka gaminį nuimsi tik vienu lengvu judesiu. 


ENDER-3 Neo

Kainos ir kokybės santykiu neprilygstamas pigiausias „Ender-3“ serijos spausdintuvas taip pat įgavo net keletą jo kartelę dar labiau pakėlusių patobulinimų:

 • jame įdiegtas automatinio spausdinimo pado lygio jutiklis „CR-Touch“;
 • tyli pagrindinė plokštė.

Nepriekaištingai sklandus spausdinimo medžiagos gijos tiekimas, ilgaamžis darbo paviršius ir legiruoto plieno lydinio spyruoklės, užtikrinančios stabilų spausdinimą – viskas, ko reikia išlaisvinti kūrybinį genijų savyje. „Ender-3 Neo“ yra pasiruošęs prisitaikyti prie tavo poreikių – jį galima labai lengvai išrinkti ir modifikuoti pačiam. 


ENDER-3 S1 Plus

Tai spausdintuvas, sukurtas specialiai tiems, kurie dažniausiai spausdina didesnių matmenų gaminius. Su naujuoju patobulintu „Ender-3 S1 Plus“ galima spausdinti net 300 x 300 x 300 mm modelius. 

Kiti patobulinimai:

 • dviguba Z ašis sinchronizuota diržu;
 • tiesioginio gijos padavimo „Sprite“ ekstruderis;
 • automatinio spausdinimo pado lygio jutiklis „CR-Touch“.

„Ender-3 S1 Plus“ taip pat turi 4,3 colių ekraną, padėsiantį jausti dar didesnę kontrolę viso proceso metu. Draugiška vartotojui UI palaiko net 9 kalbas ir automatiškai užtemsta po 3 minučių taip tausojant energiją. Šis modelis vartotoją pasiekia jau 96 % surinktas, pačiam belieka atlikti paskutinius 6 surinkimo žingsnius.


ENDER-3 S1 Pro

Dar daugiau 3D spausdinimo galimybių suteikia itin aukštai spausdinimo temperatūrai pritaikytas „Ender-3 S1 Pro“. Žalvarinio antgalio dėka, su šiuo spausdintuvu galima spausdinti net iki 300°C temperatūra! Tokia temperatūra tinka norint spausdinti tokiomis pramoninėmis medžiagomis kaip Nailonas, PA6 ar PA12. 

Naujajam „Ender-3 S1 Pro“ buvo įdiegtas ir visiškai metalinis dviejų pavarų „Sprite“ ekstruderis, kurio išspaudimo galia siekia net 80 N taip užtikrinant sklandų gijos tiekimą spausdinant su skirtingomis medžiagomis ir ypač – su lanksčiu TPU.

Tarp kitų atnaujinimų rasi:

 • spausdinimo padą su PEI danga, padidinančia leistiną pado temperatūrą iki 110°C;
 • automatinio spausdinimo pado lygio jutiklį „CR-Touch“;
 • naują lietimui jautrų ekraną.

Lazerinio graviravimo/ pjovimo įrenginys CR-LaserFalcon 10W 

Jei 3D spausdinimas ne tau, tačiau kurti unikalius dirbinius vis tiek norisi „CR-LaserFalcon“ graviruoklis – pjaustyklė leis pajusti kūrybos malonumą. Daugelį „Ender“ spausdintuvų bruožų perimantis prietaisas leis graviruoti net smulkiausias detales, kadangi jo lazerio taško dydis – vos 0,06 mm, tačiau 10 W LED lazeris yra pakankamai galingas išpjauti iki 12 mm medienos plokštę vienu taku. Tad, riba yra tik kūrėjo fantazija. 

„CR-LaserFalcon“ lengva surinkti ir ypač paprasta naudotis, o graviruoti ir pjaustyti galima įvairias medžiagas tokias kaip: 

 • kartonas;
 • medis;
 • bambukas;
 • oda;
 • akrilas;
 • anoduotas metalas;
 • matinis nerūdijantis plienas.

Jei viskas skamba taip gerai, kad sunku išsirinkti, ar nori pasikonsultuoti dėl geriausiai tavo projektams tiksiančio produkto, susisiek ir LEMONA electronics konsultantai mielai atsakys į visus kilusius klausimus bei padės išsirinkti. 


Fiberlogy produktai su -15% nuolaida! (daugiau Fiberlogy produktų)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]