Prekės kodas: PT65501L254H
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-24
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
6.35
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra50 vnt.
Prekės aprašymas
Encoding switch; DEC/BCD; Pos: 10; THT; Rcont max: 80mΩ; PT65 PTR HARTMANN
U-2188774
Prekinis ženklas
Prekės kodas
PT65501L254H
Tiekėjo prekės aprašymas
Encoding switch; DEC/BCD; Pos: 10; THT; Rcont max: 80mΩ; PT65
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
PT65501L254H
Brand
PTR
Supplier's product code
PT65501L254H
Product ID
U-2188774
Body dimensions
10x10x6.8mm
DC contacts rating @R
1µA / 20mV DC
Kind of encoding switch
DEC/BCD
Leads
for PCB
Manufacturer
PTR HARTMANN
Manufacturer series
PT65
Max. contact resistance
:80mΩ
Min. insulation resistance
0.1GΩ
Mounting
THT
Number of positions
10
Operating temperature
-20...70°C
Stable positions number
10
Switches features
with knob
Terminal pitch
2.54mm