Prekės kodas: P36THR102L254H
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
2.60
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra42 vnt.
Prekės aprašymas
Encoding switch; DEC/BCD; Pos: 10; THT; Rcont max: 80mΩ; P36 PTR HARTMANN
U-2201423
Prekinis ženklas
Prekės kodas
P36THR102L254H
Tiekėjo prekės aprašymas
Encoding switch; DEC/BCD; Pos: 10; THT; Rcont max: 80mΩ; P36
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
P36THR102L254H
Supplier's product code
P36THR102L254H
Product ID
U-2201423
Body dimensions
7.7x7.4x2.7mm
DC contacts rating @R
1µA / 20mV DC
Kind of encoding switch
DEC/BCD
Leads
for PCB
Manufacturer
PTR HARTMANN
Manufacturer series
P36
Max. contact resistance
:80mΩ
Min. insulation resistance
0.1GΩ
Mounting
THT
Number of positions
10
Operating temperature
-50...125°C
Stable positions number
10
Switches features
without knob
Terminal pitch
2.54mm