LEMONA

EMOS atstovas Lietuvoje

 

Apie gamintoją

EMOS jau beveik 30 metų siūlo smulkią buitinę elektroniką, kuri yra neatsiejama nuo mūsų kasdienio gyvenimo. Nuo 1993 m. EMOS yra išskirtinis žinomo prekės ženklo "GP Batteries" platintojas, platinantis bendrovės pirmines ir įkraunamas baterijas, įkroviklius, maitinimo elementus, žibintuvėlius ir žibintus. EMOS tiekia savo gaminius 26 Europos šalims ir pasiekia daugiau nei 400 milijonų vartotojų. EMOS - tarptautinės LEGRAND grupės dalis. LEGRAND yra pasaulinis elektros ir skaitmeninės infrastruktūros ženklas, siūlantis aukštos pridėtinės vertės produktus ir sprendimus, kurie gerina gyvenimo sąlygas, keičiant erdves, kuriose žmonės gyvena, dirba ir susitinka.Asortimentas

EMOS asortimento gaminius kūrė specialistų ir produktų vadybininkų komanda kartu su pirmaujančiais šios srities pasauliniais gamintojais.Taip sukūrtas unikalių gaminių asortimentas, kuris tiksliai atitinka kainos, kokybės, naudingumo, estetikos ir teisės aktų reikalavimus, keliamus atskiroms rinkoms, kuriose jie parduodami. Dėl griežtų kokybės reikalavimų pasirinktoms gaminių linijoms suteikiama iki 5 metų garantija.
EMOS savo asortimente turi platų smulkios buitinės technikos pasirinkimą. EMOS apima baterijas, šviesos šaltinius ir šviestuvus, skirtus naudoti buityje ir pramonėje, ilgintuvus, žibintuvėlius, antenas ir kitus smulkius elektroninius prietaisus kaip multimetrus, testerius, durų skambučius ir kt.


Kūrimas ir testavimas

EMOS atidžiai seka naujausias srities tendencijas. Geras prekės ženklo vardas, gaminių kokybė ir jais prekiaujančių asmenų pasitikėjimas - tai didelis EMOS įsipareigojimas, kurį stengiasi atlyginti kurdami, rinkdamiesi ir bandydami visus EMOS gaminius. Kuriant kiekvieną gaminį atliekami tikslūs bandymai ir laboratoriniai tyrimai. Kiekvieno gaminio kokybę griežtai kontroliuoja kontrolės darbuotojų komanda tiesiogiai gamybos vietoje, o vėliau - ir laboratorijoje. Per metus atliekama beveik 1100 bandymų, kuriuos prižiūri 25 specialistai. Laboratorijos įranga yra pritaikyta prie mūsų rinkai tiekiamų gaminių asortimento.


Aplinkosauga

Aplinkos apsauga yra vienas svarbiausių EMOS socialinės atsakomybės ramsčių. EMOS siekia sumažinti neigiamą poveikį aplinkai procesuose. EMOS linkę diegti aplinką tausojančią praktiką ir remia perdirbimo bei atliekų tvarkymo programas.
Inovacijos yra EMOS varomoji jėga. EMOS tiki, nuolatiniu tobulėjimu ir naujovėmis visose verslo srityse, todėl daugiausia dėmesio skiria aplinkai nekenksmingų medžiagų naudojimui savo gaminiuose ir pakuotėse.


 
 

EMOS apšvietimo prekės (Visi EMOS produktai)


EMOS laidai ir kabeliai (Visi EMOS produktai)


EMOS namų prekės (Visi EMOS produktai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]