LEMONA

Elektros energijos taupymo sprendimai verslui

Kylant elektros kainoms svarstote, kaip užtikrinti klientų pasitenkinimą nepaisant besikeičiančių sąlygų? Mūsų tikslas – pasirūpinti, kad turėtumėte visas žinias ir galimybes tai padaryti. LEMONA electronics specialistai įsigilins į Jūsų veiklos ypatumus, išsiaiškins poreikius ir padės išsirinkti tinkamus prietaisus, kurie ne tik matuos, bet ir padės sutaupyti pinigus.

Paprastas pavyzdys: įprastų lempučių pakeitimas į LED, kuris sutaupo net 10 kartų daugiau. Įsivaizduokime standartinį šviestuvą su 6 lemputėmis. Naudojant įprastas, 60 W lemputes, suvartojama 360 W. Jas pakeitus į LED, kurioms užtenka vos 6 W, bendras šviestuvo suvartojamas elektros kiekis yra 36 W. Skirtumas akivaizdus!

Kiek paprasti ir daug pokyčių nereikalaujantys veiksmai gali padėti sutaupyti lengva apskaičiuoti naudojantis šia formule:

  • A (turimų šviestuvų galia) - B (naujų šviestuvų galia) = X (kilovatai)

  • C (valandų, kai šviestuvai naudojami, skaičius) * D (kiek dienų per metus) = Y (valandos)

  • Y * X = Z (kilovatvalandės)

  • Z * E (Jūsų el. energijos kaina) = EUR (kiek pinigų GALITE sutaupyti per metus)


Aukštos kokybės inovatyvūs apšvietimo sprendimai biurui sumažins sunaudojamos elektros kiekį ir sumažins sąskaitas!

Biuro patalpų šviestuvai (visi šviestuvai)Efektyvaus sandėlių ir industrinių patalpų apšvietimo sprendimai sumažins sunaudojamos elektros kiekį ir sumažins sąskaitas!

Sandėlių ir industrinių patalpų šviestuvai (visi šviestuvai)


Judesio daviklių pagalba apšvietimo įrenginiai veiks tik reikiamu metu!

Šviestuvai su judesio davikliais ir judesio davikliai (visi šviestuvai)


Hermetiniai šviestuvai ir T8 lempos (visi šviestuvai)Matuokite, kiek namų prietaisai sunaudoja elektros energijos, kontroliuokite prietaisų veikimą ir sumažinkite sąskaitas už elektros energiją!

Energijos matavimo prietaisai (visi energijos matavimo prietaisai)


Įsirenk lauko šviestuvus su saulės elementais – jų veikimui nereikia elektros energijos!

Lauko šviestuvai su saulės elementais, kuriems nereikia elektros (visi šviestuvai)Prietaisai elektros energijos gamybai iš atsinaujinančių šaltinių nenaudoja papildomos elektros energijos!
Paprastas būdas įdarbinti saulės energiją – pajungti ir įkrauti mobilią elektros stotelę. Tinkamas sprendimas, kas turi sodybas nutolusias nuo elektros tinklų. Ecoflow mobilios elektros stotelėms tinka visos saulės baterijos iki 115 W. 

Atsinaujinantys energijos šaltiniaiJei turite klausimų mūsų konsultantams už kaip įgyvendinti šiame polapyje minimus sprendimus, užpildykite formą žemiau ir mes su Jumis susisieksime!


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]