LEMONA

DYMO

Apie gamintoją

DYMO greitai tampa pasauliniu lyderiu, teikiančiu novatoriškus sprendimus, padedančius žmonėms lengviau atlikti savo užduotis. DYMO visi siekia efektyvumo, nesvarbu, ar jums reikia sutvarkyti savo virtuvę, ar išsiųsti šimtus laiškų, jie turi jums sprendimą!

Nuo 1958 m., pradėjo kurti reljefinius gaminius Kalifornijoje, DYMO išaugo į pasaulinio masto įmonę. 2005 m. DYMO įsigijo „Fortune 100“ įmonė „Newell Brands“ ir nuo to laiko išplėtė savo produktų asortimentą, įtraukdami kontaktų valdymo programinę įrangą ir vizitinių kortelių nuskaitymo sprendimus, pašto siuntimo ir siuntimo svarstykles bei pašto paslaugas internetu.


Asortimentas

DYMO siūlo visą produktų asortimentą biurui, sandėliui, darbo vietai, namams ir net klasėms. Nuo paprastų įspaudų, rankinių etikečių formavimo aparatų ir staliniams kompiuteriams skirtų gaminių iki pramoninių nešiojamų, prie kompiuterių prijungtų gaminių ir pažangiausios programinės įrangos bei internetinių paslaugų – DYMO yra čia, kad supaprastintų jūsų užduotis ir padėtų atrodyti profesionaliau.


DYMO etikečių spausdintuvai

Šiuo metu DYMO taip pat gamina ergonomiško dizaino LabelWriter spausdintuvų modelius, kurie visiškai suderinami su asmeniniais ir Mac kompiuteriais. Šiuose efektyviuose etikečių rašymo spausdintuvuose yra paprasta naudoti QWERTY klaviatūra ir intuityvi navigacija su kelių eilučių LCD ekranais. Termo-tiesioginio turbo spausdinimo technologija suteikia lazerinės kokybės rezultatus, todėl šie etikečių klijatoriai idealiai tinka segtuvams, aplankams, medicininei įrangai, kompaktiniams diskams, reljefinėms etiketėms ant tinklo įrangos arba siuntimo ir grąžinimo adresams judrioje pašto patalpoje.

Dymo etikečių spausdintuvus galima įsigyti su vienu arba dviem išvestimis, kad būtų galima greitai spausdinti. Kiti dizaino aspektai apima atminties įrenginius su kopijavimu ir įklijavimu, patentuotą programinę įrangą, leidžiančią greitai pasiekti specialius simbolius, ir baterijos ir (arba) maitinimo šaltinio pasirinkimą, priklausomai nuo etikečių gamintojo modelio. Galima įsigyti įvairių pločių ir spalvų pakaitinių etikečių juostelių ir rašalo juostelių, taip pat baltų ir skaidrių pavadinimų ir adresų etikečių bei spausdintuvo parinkčių, įskaitant baterijas, maitinimo blokus ir pakaitinius etikečių pjovimo peiliukus. 

DYMO produktai (Visi DYMO produktai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]