LEMONA

DURACELL

DURACELL yra amerikiečių prekės ženklas, kurio istorija prasidėjo prieš kiek daugiau nei šimtą metų. Šiandien DURACELL yra pirmaujantis aukštos kokybės šarminių, specialių, įkraunamų baterijų ir akumuliatorių gamintojas, siūlantis patikimus sprendimus individualiems energijos poreikiams. DURACELL baterijos ir akumuliatoriai apima plačią gaminių pasiūlą nuo kasdienėje buityje naudojamų elektronikos prietaisų iki profesionaliam naudojimui skirtos įrangos. Šiuo metu DURACELL dirba daugiau nei 3 300 žmonių visame pasaulyje, o pati kompanija yra pelniusi tarptautinį pripažinimą dėl savo griežtų įsipareigojimų kokybei ir inovacijų diegimui. LEMONA – DURACELL atstovas Lietuvoje, siūlantis išskirtinai plačią baterijų ir akumuliatorių pasiūlą, atitinkančią individualius elektroninės įrangos maitinimo poreikius. Atsižvelgdama į klientų pageidavimus, LEMONA nuolatos plečia savo prekių asortimentą, įtraukdama tiek populiariausius baterijų ir akumuliatorių modelius, tiek rečiau naudojamus, specialiesiems įrenginiams skirtus maitinimo šaltinius.DURACELL istorija

Sėkmingai diegdama naujoves ir ieškodama optimalių sprendimų individualiems energijos poreikiams, DURACELL tapo ikoniniu prekės ženklu, atpažįstamu visame pasaulyje dėl kompaktiškų ir ilgai tarnaujančių baterijų. 1920 m., susivienijus mokslininkui Samueliui Rubenui ir verslininkui Filipui Melori, buvo įkurta „P. R. Mallory Company“ įmonė, kurioje pradėtos gaminti gyvsidabrio baterijos, greitai pranokusios tuo metu naudojamus cinko gaminius. 1950 m. gyvsidabrio baterijoms praradus savo populiarumą, Samuelis Rubenas pristatė patobulintas – mažesnes, patvaresnes ir ilgiau veikiančias – šarmines baterijas, kurių poreikis augo drauge su fotografijos populiarumu. 1964 m. kompanija pradėjo naudoti oficialų DURACELL pavadinimą ir išplėtė savo verslo apimtis, prisitaikydama prie sparčiai augančios gaminių paklausos. Šiandien DURACELL yra vienas populiariausių tarptautinių prekės ženklų, kurį rekomenduoja didžiausi pasaulio gamintojai. Skaičiuojama, kad vidutiniškai kas sekundę parduodami maždaug 63 DURACELL gaminiai. Nors didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukia DURACELL akumuliatoriai ir baterijos, bendrovės asortimente siūlomi ir telefonų įkrovikliai, išorinės baterijos (power bank) bei kitos prekės.


DURACELL baterijos ir akumuliatoriai – inovatyvios technologijos, pritaikytos kasdienės buities poreikiams

DURACELL ypatingą dėmesį skiria technologiniams laimėjimams, padedantiems tobulinti DURACELL gaminių asortimentą ir savo pirkėjams pasiūlyti kompaktiškesnius, galingesnius, efektyvesnius ir ilgiau tarnaujančius sprendimus. Nuo pat įmonės įkūrimo dienų DURACELL išlaikė savo lyderio pozicijas daugelyje atskirų sričių, įskaitant ir pirmąsias rinkoje pasirodžiusias šarmines AA bei AAA baterijas. DURACELL baterijos buvo ir pirmosios, nusileidusios mėnulyje, bei maitino pirmąją belaidę LOGITECH pelę, užtikrinant patogesnę kompiuterių naudojimo patirtį.

DURACELL naujovių siekis tęsiasi iki šiol, rinkai pristatant išskirtinės kokybės produktus, tokius kaip DURACELL ULTRA baterijas, kurios yra laikomos geriausia ir galingiausia šarmine gamintojo baterija, plačiai naudojama įvairiuose įrenginiuose. Didelės investicijos į mokslinius tyrimus ir plėtrą užtikrina, kad DURACELL akumuliatoriai, baterijos ir kiti energijos šaltiniai ir toliau būtų patikimiausi visuose kasdienės buities ir specialiosios pramonės poreikiuose.


Kokybė, viršijanti standartus

DURACELL kokybė viršija ISO 9000 standartų reikalavimus ir atitinka aukščiausią žaliavų kokybę, griežtus eksploatacinių savybių ir energijos suvartojimo rodiklius. Siekiant užtikrinti nepriekaištingą gaminių naudojimą, visos DURACELL baterijos yra kruopščiai tikrinamos prieš išleidžiant jas į rinką. Unikali DURACELL POWERCHECK™ technologija suteikia vartotojams galimybę nedelsiant patikrinti DURACELL akumuliatoriaus energijos lygį, kad, esant poreikiui, jam būtų suteiktas antras gyvenimas kitame įrenginyje, kurio energijos poreikis yra mažesnis. Tai leidžia ne tik sukurti papildomą pridėtinę vertę, bet ir sumažinti atliekų kiekį. Jau dešimtmečius DURACELL šarminėse baterijose nenaudojami jokie sunkieji metalai.


DURACELL asortimentas, prisitaikantis prie Jūsų

DURACELL baterijos, akumuliatoriai ir kiti maitinimo šaltiniai apima pagrindinius baterijų tipus, tarp jų – AAA, AA, C, D, 9 voltų baterijas, taip pat CMOS baterijas motininėms plokštėms (DURACELL CR2032), ličio baterijas DURACELL CR2016, pakraunamas akumuliatorines baterijas ir kt. Atsižvelgdama į nuolatos augančius pirkėjų poreikius, įmonė siūlo ir retesnių tipų baterijas, tarp kurių – AAAA baterijos, naudojamos, pavyzdžiui, rašikliuose su žibintuvėliais. Mažo dydžio DURACELL baterijos naudojamos ir rankiniuose laikrodžiuose, miniatiūriniuose prietaisuose (dažniausiai – medicinos pramonėje), skaičiuotuvuose ir kt. Visi DURACELL akumuliatoriai ir baterijos atitinka aukštus kokybės reikalavimus, maksimalius saugumo, patvarumo ir eksploatacijos rodiklius.


DURACELL AKUMULIATORIAI IR BATERIJOS: TOP 3 PRIVALUMAI

Plačios pasirinkimo galimybės. Nesvarbu, ar kalbame apie fotoaparatą, nuotolinio valdymo pultelį, vaikų žaislus ar kitus elektronikos prietaisus, DURACELL suteiks patikimą energijos šaltinį. Šarminės, ličio, cinko oro ir kitos DURACELL baterijos, ilgo veikimo DURACELL akumuliatoriai ir profesionalų lūkesčius atitinkantys sprendimai padėjo DURACELL pelnyti patikimo gamintojo vardą, siūlant iki smulkmenų apgalvotus produktus, prisitaikančius prie išrankiausio kliento poreikių.

Ilgesnis tarnavimo laikas. Vienas ryškiausių skiriamųjų DURACELL bruožų – ilgesnis baterijų ir akumuliatorių tarnavimo laikas. DURACELL siūlo sprendimus, idealiai atitinkančius intensyvias įrenginių naudojimo sąlygas. Skaičiuojama, kad DURACELL ULTRA baterijos tarnauja iki 20 kartų ilgiau* (lyginant su kitomis AA cinko baterijomis 2015 IEC tyrimuose su veiksmo kamera (www.iec.ch). Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo prietaiso ar naudojimo modelio.), o inovatyvi DURALOCK technologija nenaudojamų baterijų galią išlaiko iki 10 metų.

Dėmesys aplinkosaugai ir saugumui. Tvarus ir saugus baterijų naudojimas yra vienas svarbiausių DURACELL tikslų, skatinantis visuomenę prisidėti prie išteklių tausojimo. Įsipareigodami tausoti aplinką, DURACELL savo pakuotėse naudoja tik netoksiškus rašalus, o didžioji dalis kartoninių pakuočių yra gaminamos iš perdirbtų medžiagų. DURACELL šarminėse baterijose nenaudojami jokie sunkieji metalai, be to, visas DURACELL baterijas galima perdirbti, o įkraunamas AA ir AAA pakartotinai naudoti šimtus kartų. Reaguodami į tai, kad kasmet šimtai ličio baterijų yra netyčia praryjamos, DURACELL be specialiai vaikams skirtų pakuočių ir saugos įspėjimų, pradėjo naudoti ir netoksišką karčiąją baterijų dangą, skirtą išvengti atsitiktinio nurijimo.Cilindrinės baterijos (Visos cilindrinės baterijos)

Diskinės baterijos (Visos diskinės baterijos)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]