Prekės kodas: SDD100N12B-SIR
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Module: diode; double series; 1.2kV; If: 100A; 21MM; Ufmax: 1.5V SIRECTIFIER
U-2217064
Prekinis ženklas
Prekės kodas
SDD100N12B-SIR
Tiekėjo prekės aprašymas
Module: diode; double series; 1.2kV; If: 100A; 21MM; Ufmax: 1.5V
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
SDD100N12B-SIR
Case
21MM
Electrical mounting
screw
Features of semiconductor devices
glass passivated
Load current
100A
Manufacturer
SIRECTIFIER
Max. forward impulse current
1.54kA
Max. forward voltage
1.5V
Max. load current
180A
Max. off-state voltage
1.2kV