Prekės kodas: MBRT600200R-DCO
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-2
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
154.25
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra11 vnt.
Prekės aprašymas
Module: diode; double,common anode; 200V; If: 300Ax2; TO240AB DACO Semiconductor
U-1877542
Prekinis ženklas
Prekės kodas
MBRT600200R-DCO
Tiekėjo prekės aprašymas
Module: diode; double,common anode; 200V; If: 300Ax2; TO240AB
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
MBRT600200R-DCO
Product ID
U-1877542
Case
TO240AB
Electrical mounting
screw
Features of semiconductor devices
Schottky
Load current
300A x2
Manufacturer
DACO Semiconductor
Max. forward impulse current
4kA
Max. forward voltage
0.92V
Max. off-state voltage
200V