Prekės kodas: MDF1R10MV2
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
380.10
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra5 vnt.
Prekės aprašymas
Automation module: timer; Range: 0,05s÷9999h; SPDT; 24÷240VAC CROUZET
U-2385919
Prekinis ženklas
Prekės kodas
MDF1R10MV2
Tiekėjo prekės aprašymas
Automation module: timer; Range: 0,05s÷9999h; SPDT; 24÷240VAC
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
MDF1R10MV2
Counting range
0,05s...9999h
Electrical connection
round socket
IP rating
IP20
Kind of output
SPDT
Manufacturer
CROUZET
Mounting
on panel
Mounting hole diameter
45x45mm
number of operation modes
10
Number of pins
8
Operating temperature
-10...60°C
Output 1 electrical parameters
250V AC / 10A