Prekės kodas: OBOC2000-24VUC
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
ABB
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
126.40
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra9 vnt.
Prekės aprašymas
ABB
Relay: solid state; Ucntrl: 24VAC,24VDC; 4.5÷58VDC; Iswitch: 2A ABB
Specifikacijos
SKU
U-2385967
Prekinis ženklas
Prekės kodas
OBOC2000-24VUC
Tiekėjo prekės aprašymas
Relay: solid state; Ucntrl: 24VAC,24VDC; 4.5÷58VDC; Iswitch: 2A
Tiekėjo specifikacijos
Product code
OBOC2000-24VUC
Supplier's product code
OBOC2000-24VUC
Product ID
U-2385967
Control voltage
24V DC
Electrical connection
screw terminals
Manufacturer
Mounting
for DIN rail mounting
Relay variant
current source
Switched current
2A
Switched current, max.
2A