Prekės kodas: TEL12-1211
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Converter: DC/DC; 12W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 5.1VDC; Iout: 2400mA; THT TRACO POWER
U-2183769
Prekinis ženklas
Prekės kodas
TEL12-1211
Tiekėjo prekės aprašymas
Converter: DC/DC; 12W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 5.1VDC; Iout: 2400mA; THT
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
TEL12-1211
Supplier's product code
TEL12-1211
Product ID
U-2183769
Body dimensions
23.8x10.2x13.7mm
Case
DIP16
Efficiency
83%
Input voltage
9...18V DC
Insulation voltage
1.5kV
Manufacturer
TRACO POWER
Manufacturer series
TEL 12
Mounting
THT
Number of outputs
1
Operating temperature
-40...85°C
Output current
2.4A
Output voltage
5.1V DC
Power
12W
Protection
short circuit protection SCP
Switching frequency
480kHz