📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

Dar daugiau pasirinkimo su KNIPEX!

Papildėme KNIPEX asortimentą LEMONA electronics parduotuvėse naujais, elektros ir smulkiems darbams tinkančiais įrankiais, kuriuos skubame pristatyti iš arčiau. Jau dabar LEMONA electronics lentynose gali rasti net 17 naujų KNIPEX produktų, padėsiančių darbus atlikti dar greičiau ir paprasčiau. 

Kurdami įrankius KNIPEX specialistai visada įsigilina į kiekvieno darbo specifiką, todėl šie įrankiai pasižymi kiekvienai unikaliai užduočiai reikalingais parametrais. Dirbant su smulkiais elementais ar ypač mažoje erdvėje, sudėtinga atlikti norimus judesius, o netyčia sudrebėjus rankai, visą procesą tenka pradėti iš pradžių. 

KNIPEX replės, skirtos dirbti mažoje erdvėje, turi suėmimo paviršių su išfrezuotu grioveliu ir specialiu išgaubtu kontūru, kurie leidžia patikimai sugriebti, laikyti ir traukti net mažiausias detales. Be to, šios replės su smailiais galais leidžia ne tik patekti į itin siauras erdves, tačiau ir apsaugo nuo sugriebtos detalės persisukimo.

Darbams su elektra skirti KNIPEX įrankiai turi VDE sertifikatą, užtikrinantį maksimalų saugumą tiek darbuotojams, tiek prietaisams. Papildomai apsaugai bei kokybiškam darbui užtikrinti, specializuotos elektros darbams skirtos KNIPEX replės yra poliruotos ir dengiamos alyva, todėl užtikrina, kad nebus jokių grandinės gedimų, kokį gali sąlygoti nuo dengtų įrankių atsilupęs chromas.

KNIPEX yra daugeliui gerai pažįstamas ir kokybės sinonimu tapęs vardas. Vokietijos gamintojas siūlo įvairias reples ir kitus elektronikos, santechnikos, remonto ir statybos įrankius bei sukurtus specialiai darbams su saulės energijos, žemės ūkio bei automobilių prietaisais.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]