Prekės kodas: SPCT62/40-300/5
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-2
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
13.75
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra6 vnt.
Prekės aprašymas
Transformer: current; Iin: 300A; Iout: 5A; 0.5@max3VA; Øint: 30.5mm SELEC
Prekės kodas
SPCT62/40-300/5
Tiekėjo prekės aprašymas
Transformer: current; Iin: 300A; Iout: 5A; 0.5@max3VA; Øint: 30.5mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
SPCT62/40-300/5
Supplier's product code
SPCT62/40-300/5
Product ID
U-1907567
Accuracy class
0.5 @max 3VA
Conductor rail size
40mmx10mm
Dimensions (a x b x c)
62x80.5x67mm
Input current
300A
Internal diameter
30.5mm
Manufacturer
SELEC
Manufacturer series
SPCT 62/40
Mounting
on panel
Operating frequency
50...60Hz
Operating temperature
0...50°C
Output current
5A