Dėmesio, nuo rugsėjo 13 d. keičiasi aptarnavimo tvarka parduotuvėse. Plačiau>
Nemokamas pristatymas + nuolaidos kodas Plačiau >
Kibernetinis pirmadienis! -18% nuolaida su kodu: KIBER18
Švenčiame Jonines! Tik internetu -25% su kodu: JONINĖS25! Plačiau
👑 Tik internetu! -20% daugeliui prekių su kodu: KARALIUS20!  
👑 Tik internetu! -20% daugeliui prekių su kodu: KARALIUS20! Plačiau

CSB Battery

Apie gamintoją

CSB gamina aukštos kokybės VRLA (anglų k. - vožtuvais reguliuojami švino rūgštiniai) rūgštinius švino akumuliatorius. Akumuliatoriuose naudojama AGM ( anglų k.- absorbuojantis stiklo pluoštas) technologija. CSB savo veiklą pradėjo 1986 metais, per metus dabar pagamina daugiau kaip 4 mln. vienetų akumuliatorių. Gaminiai atitinka CE reikalavimus, sertifikuoti pagal UL ir ISO standartus. CSB produktai naudojami daugiau kaip 100 pasaulio šalių telekomunikacijų įmonių. Rezervinio maitinimo šaltinių (UPS) gamintojai CSB akumuliatoriais komplektuoja savo gaminius. Viso CSB produktų gamoje yra 14 specializuotų akumuliatorių rūšių.


Tyrimai ir plėtra

Siekdami patobulinti įmonės profesionalią mokslinių tyrimų ir plėtros technologiją, stipriai palaikančią mūsų įmonę, Taivane įsteigiame tyrimų ir plėtros centrą ir aktyviai plėtojame mokslinių tyrimų ir plėtros komandą; įsteigėme specializuotą cheminių tyrimų laboratoriją, elektros įrenginių laboratoriją ir eksperimentinę gamyklą; bendradarbiavime su mokslo institucijomis. Nuolat diegdami naujas energetikos technologijas, mes sustipriname savo mokslinių tyrimų ir plėtros komandos gebėjimus ir išlaikome lyderio pozicijas pramonės technologijų srityje.Akumuliatoriai ir priedai (Visi akumuliatoriai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]