📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

Creality

Apie gamintoją

Nuo pirmojo telefono iki pirmojo kompiuterio, žmonės visą laiką bando savo sumanymus paversti realybe. Būtent taip save pristato ir „Creality“ - „creating reality, achieving dreams“. „Creality 3D“ yra tarptautinė 3D spausdintuvų gamintoja, kuri siūlo 3D spausdintuvus privatiems ir verslo klientams. Pagrindinė būstinė įsikūrusi Šendženo mieste, Kinijoje, tačiau padalinių turi visame Pasaulyje. Šiuo metu bendrovėje dirba daugiau nei 1000 darbuotojų. Įmonė didžiuojasi turėdama 3D spausdinimo laboratorijas ir tyrimų institutą, kurių pagalba gali pasiūlyti dar kokybiškesnius spausdintuvus. Gaminami produktai parduodami į daugiau nei 100 šalių. Pasak „Creality 3D“ atstovo: „Norime, kad žmonės mėgautųsi technologijų suteikiamais malonumais“, todėl daug investuoja į švietimo sritį, bendradarbiauja su universitetais, kad galutinis produktas išpildytų visus kliento lūkesčius. Remiantis technologijų inovacijomis „Creality“ misija – 3D spausdintuvų galia ir technologijos. Bendrovė neatsiejama nuo inovacijų, didelį dėmesį skiria dizainui, gamybai bei 3D spausdintuvų pardavimui. Kompanija Pasauliui siūlo tokius gerai žinomus 3D spausdintuvų modelius kaip: „Ender-3“, „CR-10s Pro“ bei „CT-228“.3D spausdintuvai

Ender 3 V2 – tai atnaujinta Pasaulyje pripažinto spausdintuvo versija su dar tylesniu spausdinimu ir atnaujintu dizainu. Stabilumo spausdintuvui suteikia metalinis korpusas, kurį, išardę, lengvai surinksite. Atnaujintas V formos bėgis - stabiliam judėjimui, mažam garsui ir ilgesniam tarnavimui. Karborundinė stiklo platforma leidžia įkaisti greičiau ir jau pirmą sluoksnį atspausdinti nepriekaištingai. Atnaujinta motininė plokštė užtikrina sklandų judėjimą ir jokio garso spausdinimo metu. Visiškai nauja vartotojo sąsaja leis spausdintuvą valdyti dar paprasčiau.


Ender 3 Pro – tai Pasaulinio pasisekimo sulaukęs spausdintuvas. Nuo išleidimo datos 2017 metais iki dabar viso parduota net 800 000 vienetų. Įrenginys pasižymi dideliu tikslumu detalėms, todėl norimą figūrą atspausdinsite puikiai iš pirmo karto. Dar geriau tai, kad spausdinimo metu, dingtus elektros maitinimui, įjungus spausdintuvą jis tęsia spausdinimą. Spausdintuvo platforma iki 100°C sušyla per 5 minutes, tai užtikrina dar greitesnį spausdinimą.


Sertifikatas

Esame autorizuotas „Creality" ir „Ender" prekinių ženklų platintojas Baltijos šalyse
Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]