Prekės kodas: T11-614-0.2A
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Circuit breaker; Urated: 240VAC; 48VDC; 0.2A; SPST; Poles: 1; MCB SCHURTER
U-2352322
Prekinis ženklas
Prekės kodas
T11-614-0.2A
Tiekėjo prekės aprašymas
Circuit breaker; Urated: 240VAC; 48VDC; 0.2A; SPST; Poles: 1; MCB
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
T11-614-0.2A
Brand
SCHURTER
Supplier's product code
T11-614-0.2A
Product ID
U-2352322
Breakers application
UPS
Contacts configuration
SPST
Current rating
0.2A
Dielectric strength
1.5kV AC
Leads
connectors
Leads dimensions
6.3x0.8mm
Manufacturer
SCHURTER
Manufacturer series
T11-614
Mounting
SNAP-IN
Mounting hole diameter
22x11.3mm
Number of poles
1
Operating temperature
-5...60°C
Rated voltage
240V AC