Prekės kodas: BG-MC22MOBRG
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
37.40
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra1 vnt.
Prekės aprašymas
Switch: capacitive; Pos: 2; SPST-NO; 0.01A/12VDC; IP68; OFF-(ON) BULGIN
U-130030
Prekinis ženklas
Prekės kodas
BG-MC22MOBRG
Tiekėjo prekės aprašymas
Switch: capacitive; Pos: 2; SPST-NO; 0.01A/12VDC; IP68; OFF-(ON)
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
BG-MC22MOBRG
Supplier's product code
BG-MC22MOBRG
Product ID
U-130030
Actuator colour
black
Backlight colour
red/green
Body colour
black
Contacts configuration
SPST-NO
DC contacts rating @R
0.01A / 12V DC
Illumination
LED
Illumination voltage
12V DC
IP rating
IP68
Lead length
0.3m
Leads
cables
Manufacturer
BULGIN
Manufacturer series
MC
Max. contact resistance
:20mΩ
Mounting hole diameter
Ø22mm
Number of positions
2
Operating temperature
-25...55°C
Panel thickness
max. 8mm