LEMONA

Būti LEMONIEČIU gera

LEMONA electronics komandoje mūsų jau per 180 – ir tai tik Lietuvoje! Lemoniečių komandos auga ir Latvijoje bei Estijoje. Mes visi esame lengvai išprotėję dėl elektronikos, tačiau visi – skirtingi: Marius dievina žygius ir aktyvų poilsį, Jovita mėgsta skaityti knygas, Deividas mėgsta groti gitara, Dainius gaminti skanias vakarienes ir visi mes susitinkame prie kavos puodelio pasidalinti savo potyriais ir paskatinti kolegas išbandyti naujas veiklas.

Vaidos sūnui vos dveji, tad pusę dienos ji dirba nuotoliniu būdu, Arminui ir Artūrui priešingai – reikia ofiso atmosferos susikaupti ir pasiekti geriausių rezultatų, Rima ir Paulius dirba tik nuotoliniu būdu, nes jiems toks darbo metodas priimtiniausias. 

Gerbiame kiekvieno individualumą: kiekvienas LEMONA electronics darbuotojas įneša naujų spalvų ir kitokių ekspertinių žinių, todėl kartu mes galime pasiekti tiek daug.

  • Mes - skirtingi ir individualūs, bet veikdami komandiškai ir profesionaliai, esame sėkminga įmonė.

  • Vertiname profesionalumą, tad kuriame sąlygas kiekvieno tobulėjimui. Mokymai, dalyvavimas parodose, konferencijose, dalijimasis patirtimi su verslo partneriais – toks mūsų profesinio augimo kelias!

  • Geriausius sprendimus randame komandiškai.

  • Mums svarbu, kad darbo aplinka būtų patogi ir harmoninga, o užklasinė veikla mūsų gyvenimui suteiktų daugiau spalvų.

  • Profesionalumas, atsakomybė, pasitikėjimas ir greitis – mūsų vertybės, kuriomis tikime ir dalinsimės su Tavimi!


Susisiekite!

Kilus klausimams dėl darbo skelbimuose esančios informacijos susisiekite žemiau nurodytais kontaktais:


El. paštu

[email protected]

Telefono numeriu

+370 659 56229