LEMONA

Brady spausdintuvai

Geras pasiruošimas reiškia kokybišką ir greitą darbą be trukdžių. Tai puikiai žino BRADY – aukštos kokybės etiketes ir kitus industrinus bei mažmeniniam naudojimui tinkančius ženklinimo sprendimus siūlantis JAV gamintojas. Įkurta 1914 m. ši įmonė sėkmingai veikia net 33 pasaulio šalių: jos siūlomais sprendimais pasitiki ir naudoja net 88 % į „Fortune 500“ patenkančių kompanijų. Kompanijos sėkmės paslaptis – daryti tai, ko negali kiti: ji dar 1940 m. pasiūlė lėktuvų kabelių ženklinimo sprendimą, galinti atlaikyti net itin aukštas lėktuvo variklio temperatūras.

Šiandien BRADY siūlo efektyvius būdus identifikuoti darbuotojus, produktus ir vietas, taip padedant kompanijoms saugiai ir produktyviai dirbti. LEMONA electronics parduotuvėse jau galima įsigyti nešiojamus etikečių spausdintuvus bei platų skirtingomis techninėmis savybėmis pasižyminčių etikečių asortimentą:

  • darbui su elektra: elektros laidams, spintoms ir kitiems daiktams ženklinti ir pan.;
  • sandėliams: sandėliavimo vietų ir lentynų ženklinimas, produktų ženklinimas;
  • prekybai: produktų ženklinimas, brūkšninių kodų klijavimas;
  • gamybai: atskirų komponentų ženklinimas, surinktų dalių ženklinimas ir kita.

Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]