Prekės kodas: B6X80/BN7
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-499
didmeninis
Min. kiekis: 100
Kartotinis: 100
Iš viso:
55.00
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Prekės aprašymas
Screw; M6x80; 1; Head: cheese head; hex key; HEX 5mm; steel; DIN 912 BOSSARD
Prekės kodas
B6X80/BN7
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; M6x80; 1; Head: cheese head; hex key; HEX 5mm; steel; DIN 912
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B6X80/BN7
BN standard
BN 7
Caution!
after installation, the screw should beimmediately protected against corrosion!
Cut size
HEX 5mm
DIN standard
DIN 912
Head diameter
10mm
Head height
6mm
ISO standard
ISO 4762
Kind of cut
hex key
Kind of head
cheese head
Length
80mm