B5X12/BN384
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; M5x12; 0.8; Head: cheese head; Phillips; PH2; steel; zinc
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B5X12/BN384
Supplier's product code
B5X12/BN384
Product ID
U-1928018
BN standard
BN 384
Cut size
PH2
DIN standard
DIN 7985A
Head diameter
10mm
Head height
3.95mm
ISO standard
ISO 7045
Kind of cut
Phillips
Kind of head
cheese head
Length
12mm