Prekės kodas: B4X55/BN357
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4999
didmeninis
Min. kiekis: 100
Kartotinis: 100
Iš viso:
25.00
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra100 vnt.
Prekės aprašymas
Screw; M4x55; 0.7; Head: countersunk; slotted; 1mm; steel; zinc BOSSARD
Prekės kodas
B4X55/BN357
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; M4x55; 0.7; Head: countersunk; slotted; 1mm; steel; zinc
Product code
B4X55/BN357
Supplier's product code
B4X55/BN357
Product ID
U-1927906
BN standard
BN 357
Cut size
1mm
DIN standard
DIN 963A
Head diameter
7.5mm
Head height
2.2mm
ISO standard
ISO 2009
Kind of cut
slotted
Kind of head
countersunk
Length
55mm