Prekės kodas: B4X10/BN1720
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Screw; M4x10; 0.7; Head: cheese head; Phillips; PH2; steel; zinc BOSSARD
Prekės kodas
B4X10/BN1720
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; M4x10; 0.7; Head: cheese head; Phillips; PH2; steel; zinc
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B4X10/BN1720
Product ID
U-1927673
BN standard
BN 1720
Cut size
PH2
DIN standard
DIN 7985
Head diameter
8mm
Head height
3.25mm
Kind of cut
Phillips
Kind of head
cheese head
Length
10mm