B3X20/BN330
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; M3x20; 0.5; Head: cheese head; slotted; 0.8mm; steel; zinc
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B3X20/BN330
Supplier's product code
B3X20/BN330
Product ID
U-1927512
BN standard
BN 330
Cut size
0.8mm
DIN standard
DIN 84A
Head diameter
5.5mm
Head height
2mm
ISO standard
ISO 1207
Kind of cut
slotted
Kind of head
cheese head
Length
20mm