Prekės kodas: B3X10/BN359
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9999
didmeninis
Min. kiekis: 1000
Kartotinis: 1000
Iš viso:
100.00
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra1000 vnt.
Prekės aprašymas
Screw; M3x10; 0.5; Head: countersunk; slotted; 0.8mm; steel; zinc BOSSARD
Prekės kodas
B3X10/BN359
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; M3x10; 0.5; Head: countersunk; slotted; 0.8mm; steel; zinc
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B3X10/BN359
BN standard
BN 359
Cut size
0.8mm
DIN standard
DIN 963A
Head diameter
5.6mm
Head height
1.65mm
ISO standard
ISO 2009
Kind of cut
slotted
Kind of head
countersunk
Length
10mm