Prekės kodas: B2X20/BN357
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1+
didmeninis
Min. kiekis: 1000
Kartotinis: 1000
Iš viso:
50.00
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra1000 vnt.
Prekės aprašymas
Screw; M2x20; 0.4; Head: countersunk; slotted; 0.5mm; steel; zinc BOSSARD
Prekės kodas
B2X20/BN357
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; M2x20; 0.4; Head: countersunk; slotted; 0.5mm; steel; zinc
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Brand
BOSSARD
Supplier's product code
B2X20/BN357
Product ID
U-1927311
BN standard
BN 357
Cut size
0.5mm
DIN standard
DIN 963A
Head diameter
3.8mm
Head height
1.2mm
ISO standard
ISO 2009
Kind of cut
slotted
Kind of head
countersunk
Length
20mm