📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

Sveikiname su baterijų diena!

Vasario 18-ąją minima „Baterijų diena“, kuri švenčiama pirmosios baterijos išradėjo, Aleksandro Volta gimtadienio dieną. 1800 m. sukūręs pirmąjį baterijos prototipą, italų išradėjas net negalėjo nujausti, kaip plačiai naudojamu produktu ji gali pavirsti. Šiandien sunkiai rastume namus, kuriuose nėra nei vieno pritaiso, veikiančio su baterijomis ar maitinimo šaltiniu.

Šia proga vasario 1-29 dienomis LEMONA electronics parduotuvėse ir internetu pirk atrinktas baterijas ir nešiojamus maitinimo šaltinius dar geresne kaina! Mėgautis mėgstamiausia muzika, laisvai pasirinkti darbo vietą ir be rūpesčių planuoti išvykas į gamtą leis papildomi energijos šaltiniai, su kuriais galėsi visada būti užtikrintas, kad tavo prietaisai nepritrūks energijos greičiau nei tu – energijos užsiimti savo norima veikla.

Visas akcijos prekes rasi sąraše žemiau, o jei prireiks patarimo išsirenkant – į visus klausimus mielai atsakys LEMONA electronics konsultantai.

Įkraunamos ANSMANN baterijos geromis kainomis 

 

Nešiojami energijos šaltiniai geromis kainomis

Akcijos sąlygos:

  • Nuolaida taikoma nuo mažmeninės kainos.
  • Akcijos nesumuojamos.
  • Nuolaida negalioja užsakominėms prekėms iš tiekėjų sandėlių.
  • Prekių kiekis akcine kaina – ribotas.
  • Akcijos galiojimo laikas – ribotas.

Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]