Lithuanian

BASEUS atstovas Lietuvoje

Apie gamintoją

2011 m. įkurtas „Baseus“ yra plataus vartojimo prekių gamintojas, priklausantis „Shenzhen Besing Technology Co Limited“, kuris sujungia mokslinius tyrimus ir plėtrą, projektavimą, gamybą ir pardavimą.

Kodėl BASEUS produktai yra išskirtiniai? Visų pirma, kiekvienas šio gamintojo gaminys yra kuriamas iš vartotojo perspektyvos – tam, kad galutinis rezultatas visapusiškai patenkintų kiekvieno technologijų fano praktiškumo ir estetikos lūkesčius.

BASEUS prekinio ženklo sėkmės istorija dar gana jauna – vos 8 metai, tačiau didelio pasisekimo sulaukę kokybiški ir vartotojams draugiški produktai suteikė galimybę iš nedidelio startuolio greitai tapti puikiai vertinamu rinkos lyderiu. Nors BASEUS veiklos pradžioje koncentravosi tik į mobiliųjų telefonų aksesuarų gamybą, tačiau sulaukus didelės sėkmės, estetikos ir praktiškumo vizija buvo perkelta ir į daugybę kitų sferų. Dabar BASEUS asortimente galima rasti kompiuterių priedų ir jungiamųjų kabelių, išorinių akumuliatorių, automobilinių aksesuarų ir įvairiausių laisvalaikio prekių – tokių kaip bevielės ausinės, rankų šildytuvas ar net automobilinis dulkių siurblys.Didmeninė prekyba

LEMONA electronics taip pat užsiima didmenine BASEUS produktų prekyba. Jeigu susidomėjote šiais produktais ir norite įsigyti šio gamintojo prekių dideliais kiekiais, siųskite užklausą į [email protected].


Aukščiausia kokybė ir dizainas

Inovacijos, dizainas ir aukščiausia kokybė – trys savybės, kurias turbūt išskirtų ir labiausiai vertina kiekvienas šiuolaikinių technologijų vartotojas. Nesvarbu, ar tai būtų mobilusis telefonas, ar kompiuteris, ar net automobilis. Šių trijų savybių sintezė reiškia laimingą vartotoją. Būtent dėl šių savybių sintezės BASEUS prekinis ženklas jau dabar yra puikiai pažįstamas visame pasaulyje.

Neatsiejama gamybos proceso dalis yra kokybė ir jos užtikrinimas. Kiekvienas BASEUS produktas be išimties yra nuodugniai patikrinamas būrio aukštos kvalifikacijos gamybos technologų, kurie visapusiškai įvertina gaminio kokybės parametrus. Todėl į parduotuvių lentynas, o vėliau ir į mūsų namus, patenka tik kokybiški ir saugūs BASEUS produktai.

Be nuodugnios kokybės patikros negalima pamiršti ir standartų atitikimo bei sertifikavimo. Ne paslaptis, kad skirtingose pasaulio šalyse gaminiams yra taikomi skirtingi reikalavimai ir sertifikavimo būdai. BASEUS užtikrina, kad gaminys atitiktų galybę skirtingų standartų bei reikalavimų, todėl estetiškais ir technologiškai pažangiais įrenginiais gali džiaugtis daugybė vartotojų skirtinguose pasaulio kampeliuose.


Technologijos

Technologijos yra neatsiejama šio prekinio ženklo dalis. BASEUS kuria pažangius ir inovatyvius produktus, kurie eitų koja kojon su naujausiomis technologijomis. Tai padeda užtikrinti patikimi partneriai, kurie prisideda prie gaminio ar jo komponentų kūrimo.

Tačiau visa tai – kokybė, inovatyvumas, išskirtinumas – nublanktų be vieno iš kertinių BASEUS gaminio reikalavimų – dizaino. Be išimties kiekvienas šio prekinio ženklo gaminys yra išskirtinai estetiškas, modernus ir išvaizdus. Nesvarbu, ar tai būtų tiesiog jungiamasis kabelis, ar bevielės ausinės. Dėmesys kiekvienai detalei – tai galioja visiems BASEUS produktams.

Šiuolaikinės technologijos ne tik turi, bet ir privalo pateisinti kiekvieno vartotojo lūkesčius, kartais net ir pranokti juos. Aukšti tikslai, dar aukštesni reikalavimai kokybei bei glaudus santykis su vartotoju ir jo poreikiais leidžia BASEUS kurti išskirtinius gaminius. Tokius, kurie ne tik būtų ypač funkcionalūs, bet ir teiktų tik geriausias emocijas.


baseus baneris

Asortimentas

Kai buvo įkurta „Baseus“, dauguma produktų buvo mobiliųjų telefonų priedai. Tačiau palaipsniui plečiantis rinkai paprastiems gaminiams buvo sunku patenkinti įvairius vartotojų poreikius, todėl neišvengiamai reikėjo inovacijų. 2019 m. „Baseus“ įėjo „Era 3.0“ ir pradėjo vystyti naujas produktų linijas, kad įgyvendintų įvairiapusį plėtros modelį.

Šiuo metu „Baseus“ yra sukūrusi 11 ištisų produktų linijų. „Baseus“ taip pat kuria ir gamina įvairių kategorijų produktus, tokius kaip „Baseus Gamo“, „Baseus Audio“, „Baseus Lighting“, „Baseus Automotive“ ir „Baseus Home Appliance“, kad galėtų nuolat patenkinti klientų išmaniųjų produktų paklausą.


baseus baneris 2

Technika ir aksesuarai (Visa technika ir aksesuarai)


Išoriniai akumuliatoriai (Visi išoriniai akumuliatoriai)


Belaidžiai įkrovikliai (Visi belaidžiai įkrovikliai)


Laidiniai įkrovikliai (Visi laidiniai įkrovikliai)


Kabeliai (Visi kabeliai)


HDMI/VGA kabeliai (Visi HDMI/VGA kabeliai)


Adapteriai (Visi adapteriai)


Laikikliai (Visi laikikliai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]