LEMONA

Aukštos įtampos DC (HVDC) maitinimo sprendimai

Kintant žaliosios energijos ir pramonės produktų taikymui ir siekiant pagerinti gaminių veikimą sumažinant energijos nuostolius konvertavimo metu, į  gaminius integruojami įvairūs aukštos įtampos nuolatinės srovės (HVDC) maitinimo šaltiniai. Šie sprendimai taikomi elektrolizės sistemose, elektromobilių įkrovimo stotelių energijos kaupikliuose, UV kietinimo įrenginiuose arba lazeriuose. Vis daugiau pramoninių gaminių naudoja nuolatinę įtampą, didesnę nei 60 V. „Mean Well“ kuria įvairius aukštos įtampos didelės galios maitinimo šaltinius ir tobulina standartinius maitinimo šaltinius žaliosios energijos pramonei ir jos įrangai.

„Mean Well“ siūlo įvairius aušinimo būdus pagal pramoninės įrangos taikymo reikalavimus. Tai apima laidųjį aušinimą, vandens aušinimą ir priverstinį aušinimą oru – visa tai sukurta taip, kad klientams būtų patogu projektuoti sistemas ir suderinti kitą įrangą su maitinimo šaltiniais. Be to, (AC) įėjimo įtampa gali būti vienfazė arba trifazė, o  DC aukšta išėjimo įtampa gali būti trijų skirtingų dydžių: 115 V, 230 V ir 380 V, todėl klientai gali rinktis iš įvairių aukštos įtampos pasirinkimų. Be to, skaitmeninio ryšio sąsajos (CANbus/PMBus/MODbus) programuojama išėjimo įtampa ir srovė, o tai padeda klientui sprendžiant sistemos integravimo ar sistemos automatizavimo klausimus.

 

 „Mean Well“ HVDC maitinimo šaltinių specifikacijos galite parsisiųsti apačioje (pateikiama Anglų kalba): 

Pagrindinės savybės:

  • Pritaikomi daugelyje pramonės šakų
  • Žemo profilio
  • Galima jungti lygiagrečiai
  • Skaitmeninė ryšio sąsaja
  • Vienfazis / trifazis kintamosios srovės įėjimas.

Maitinimo šaltiniai tiekiami:

  • su vienfaziu  prijungimu;
  • su trifaziu trijų laidų  prijungimu;
  • su trifaziu keturių laidų prijungimu prie kintamosios srovės  tinklo.

Šių maitinimo šaltinių išėjime gali būti viena iš kelių  standartinių nuolatinės srovės aukštų įtampų išėjimų.  Miniatiūrinis dizainas, maitinimo šaltinio aukštis <2U 88,9 mm, patogus integravimui į sistemą. Modeliai, kurių galia viršija 3000 W, gali būti jungiami lygiagrečiai, pagal įrangos apkrovos reikalavimus maksimalią galima išplėsti iki 40 kW.

 

Skaitmeninė ryšio sąsaja

Be programuojamo įtampos ir srovės reguliavimo išėjime, daugelyje modelių taip pat yra skaitmeninės ryšio sąsajos, pvz., CANBus, PMBus, MODBus, kurios yra patogesnės skaitmeninei  maitinimo šaltinio integracijai į sistemas.

 

Šiltnamių apšvietimas

Lyginant su tradiciniu apšvietimu, LED apšvietimas gali ženkliai sumažinti energijos suvartojimą ir spinduliuojamą šilumą. LED sodininkystės apšvietimas yra lengviau konfigūruojamas ir gali užtikrinti geresnį ir tikslesnį temperatūros ir ryškumo valdymą šiltnamyje. Be to, atsižvelgiant į skirtingus augalų augimo etapus, šviesos diodai gali būti naudojami  su atspalvio reguliavimu, kad būtų užtikrintas skirtingas bangos ilgis, padedantis augalams augti, tai gali padidinti produktyvumą ir pagerinti ekonominę bei aplinkosauginę naudą. Aukštos įtampos, nuolatinės srovės, maitinimo šaltinis gali būti naudojamas siekiant sumažinti bendras lempų ir žibintų sąnaudas, tuo pačiu tokia sistema gali būti įvairiai konfigūruojama, išnaudojant DC centralizuota magistrale.

 

UV-A LED kietinimo įrenginiai

Ankstyvojoje spausdinimo pramonėje UV lempos buvo naudojamos kaip rašalo kietinimo būdas spausdinimo įrangoje. Tačiau sukūrus UV šviesos diodus, smarkiai sumažėjo bendras kietinimo lempų energijos suvartojimas ir pailgėjo jų tarnavimo laikas (>50 000 valandų). Be to, UV šviesos diodai gali būti naudojami su aukštos įtampos nuolatinės srovės maitinimo šaltiniais, kad būtų galima reguliuoti ryškumą (energiją) pagal atstumą iki kietinamo paviršiaus, o tai yra pagrindinis LED UV kietinimo pranašumas.

 

Įkrovimo ir energijos kaupimo sistema

Didėjant elektros energijos kaupimo įkrovimo sistemose poreikiui, siekiant sutrumpinti įkrovimo laiką arba padidinti akumuliatoriaus talpą, sistemose dažnai naudojamos kelios akumuliatorių baterijos, kurios yra nuosekliai sujungiamos. Tokiu būdu padidinama bendra akumuliatorių įtampą, sutrumpinamas akumuliatorių įkrovimo laikas ir sumažinamos didelės įkrovimo srovės. Visus aukštos įtampos įkrovimo poreikius galima patenkinti naudojant „Mean Well“ HVDC maitinimo šaltinius.

 


 „Mean Well“ aukštos įtampos maitinimo šaltinių produktai: 


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]